Advert
Advert
Advert

Kurubey Aşireti Güvenç'e kucak açtı VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç'in ziyarettinde konuşan Kur-Der Başkanı Abdülvahap Anlı; "Devletin itibarı, Başbakanın, valinin, belediye başkanın itibarı halkına yaptığı hizmetten gelir” dedi.

Kurubey Aşireti Güvenç'e kucak açtı VİDEO
Kurubey Aşireti Güvenç'e kucak açtı VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç çal Kur-Der’i (Kurubey Eğitim, Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni)ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Kur-Der Başkanı Abdülvahap Anlı tarafından karşılanan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, burada dernek üyelerine seslenerek, “Hepimiz insanız, Allah’ın kuluyuz, hepimiz Allah’a hesap vereceğiz.Bu ülkenin insanıyız; bize göre herkes muhterem ve saygındır. Bu ülkenin geleceği için herkesi kucaklamak zorundayız. İlk olarak; İnsanların diline, dinine kültürüne saygı duyacağız. İkincisi, kutsal olan devlet değildir. Anlayışı değiştiriyoruz yavaş yavaş. Kutsal olan insandır, insanın refahı ve mutluluğudur. Devletin itibarı, Başbakanın, valinin, belediye başkanın itibarı halkına yaptığı hizmetten gelir” dedi.
2002 yılında AK Partinin iktidara gelmesiyle devletin işlerliğinin arttığını belirten Celalettin Güvenç, kapıdan geri çevirme döneminin bittiğini ve kamuda “Bugün git yarın gel” devrinin sona erdiğini söyledi.
Dernekten ayrılırken vatandaşla sohbet eden Celalettin Güvenç, sorunların takipçisi olmak üzere bir dosya hazırlayarak kendilerine teslim edilmesini ve buna göre sorunların çözümü için hep birlikte ortak akıl ve istişare hareket edeceklerini anlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mustafa üzen     2014-06-15 15.06.2014 ben müslüm üzen oglu ismail üzen oglu mustafa uzen bu gun şanlı urfadakı kurubey asıretınınılerı gelenlerı vekurubeydernegı kuruclarıyla tanısma serefıne naıl olduk cok memnun kalkdık dostluk ve akarabaya olan dostlukların onlara saygı ve sevgılerımı arz ederım?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!