Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kurtulmuş'tan Kandil Mesajı

Kurtulmuş'tan Kandil Mesajı

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2010 Perşembe 12:03
Kurtulmuş'tan Kandil Mesajı

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Regaib Kandil'i dolayısıyla yayınladığı mesajda, bu mübarek gecede yapılacak dua ve ibadetlerin dünyanın bütün mazlumlarının kurtuluşuna vesile olmasını diledi.

Regaip kandilinin rahmet ikliminin gönülleri fethettiği mübarek üç ayların başlangıcı olduğunu hatırlatan Kurtulmuş; bu manevi iklimin birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının pekiştirilmesi için bir fırsat olduğunu vurguladı.

Özellikle son günlerde artan terör olaylarına dikkat çeken Numan Kurtulmuş; ülkemizin her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu kaydetti.

Kurtulmuş;  "Ülkemiz tarihi bir süreçten geçmektedir. Özellikle son günlerde artan terör olayları ve verilen şehitler yüreğimizde derin yaralar açmaktadır. Böyle bir dönemde manevi değerlerimize sahip çıkmaya, bizi biz yapan ortak değerlerimizi güçlendirmeye her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğu açıktır. Uluslararası terör siyasetçilerinin ülkemiz içindeki kardeşlik bağlarını provoke etmeye yönelik girişimleri acımasız bir şekilde kendini göstermektedir. Bu karanlık oyunları boşa çıkarmak, ülkemizde bozulmak istenen huzur ve kardeşlik ortamını daha da güçlü bir şekilde tesis etmek için Regaip kandili ile başlayan bu manevi iklim önemli bir fırsattır.  

Af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı bu müstesna gecede yapacağımız dualarda ülkemiz için, İslam âlemi için, bütün insanlık için barış ve huzur dileyelim. Ayrılıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakalım. Yapacağımız dua ve ibadetler öfkeleri, sevgiye, düşmanlıkları kardeşliğe dönüştürsün. Bu temennilerle aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Regaip Kandili'ni tebrik ediyor, bu gecenin, barış ve huzurun hâkim olduğu yeni bir dünyaya vesile olmasını diliyorum." dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da silahlı kavga:3 ölü, 4 yaralı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com