Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset KURTULMUŞ: SİZ BU ÜLKENİN GELECEĞİSİNİZ!

KURTULMUŞ: SİZ BU ÜLKENİN GELECEĞİSİNİZ!

Giriş Tarihi: 26 Nisan 2010 Pazartesi 21:52
KURTULMUŞ: SİZ BU ÜLKENİN GELECEĞİSİNİZ!

SİZ BU ÜLKENİN GELECEĞİSİNİZ!

Ankara'da Anadolu Gösteri Merkezi'nde Saadet Partisi Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirilen Gençlik Şurası'nda konuşan Saadet Lideri Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, salonu tıklım tıklım dolduran gençlere, seslendi. Saadet gençliğinin zalimlere korku saldığını, mazlumlara ise umut verdiğini söyleyen Kurtulmuş, "Biz, özgürlüğü olan ve adaleti sağlanmış bir dünya hayal ediyoruz. Bu toprakları, herkese adaletle hükmedildiği, herkesin özgür olduğu ve refahtan pay aldığı esenlik yurdu haline getireceğiz. Zulmün karşısına dikilen bir kutlu gençlik olarak tarih sizi anacaktır. Gücünü medeniyetinden alan sizler, bu ülkenin aklı, vicdanı, belleği ve geleceğisiniz" dedi.

NASIL BİR GENÇLİK OLACAKSINIZ?

"Başbakan Numan" sloganları arasında kürsüye gelen Saadet Lideri Kurtulmuş, gençlerin yoğun tezahüratları yüzünden uzun süre konuşmasına başlayamadı. Gençliğin siyasete katılması ve siyasette etkin olması gerektiğinin altını çizen Kurtulmuş, "İnançlı ve hedefi olan genç kardeşlerime sesleniyorum. Bu bayrağı en yukarıya siz dikeceksiniz. Kendinizi inşa edin. İnançlı, ahlaklı, bilgili, hikmet sahibi ve aksiyon sahibi olacağız. Bunlara sahip olmayan insanlar bir medeniyetin taşıyıcı sütunları olamaz. Siyasetin en önemli şeyi söz ve insanların kalbine girmektir. İnsan biriktirmektir" diye konuştu.

"Sözlerimizle, işlerimizle ve davranışlarımızla parçalayan, dağıtan ve bölen değil, bütün milleti derleyen ve toparlayan bir üslubumuz olacak. Ufkumuz geniş tutucağız ve yolumuza devam edeceğiz. Milletimizden alacağımız güçle doğruluğun, iyiliğin ve hakkın yanında mücadelemize devam edeceğiz" dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com