Advert
Advert
Advert

Kurtlar Vadisi Pusu'dan kötü haber - 183. bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcı şirketi Pana Film'den Kurtlar Vadisi Pusu fanlarını üzecek açıklama geldi.

Kurtlar Vadisi Pusu'dan kötü haber - 183. bölüm
Kurtlar Vadisi Pusu'dan kötü haber - 183. bölüm
Pana Film Kurtlar Vadisi Pusu'nun 183. bölümüyle ilgili söylentilere son noktayı koydu. Pana film Kurtlar Vadisi Pusu'nun 183. bölümünü bekleyenlere kötü haberi verdi. Pana Film'den yapılan açıklamaya göre bu Perşembe yeni bölüm yerine kolaj bölüm (Özel derlenmiş bölüm) yayınlanacak.
 
İşte Pana Film'in açıklaması:
 
“21 Şubat Perşembe günü Kurtlar Vadisi Pusu çok özel kolaj bölümüyle ekranlarda. Aksiyon dolu 183. Bölüm ise 28 Şubat akşamı sizlerle olacak.”

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 183. bölümünde ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 183. bölümüne Polat Alemdar'ı kurtarma planı damga vuracak. Kurtlar Vadisi Pusu'nun 183. bölümünde yine nefesler tutulacak. İhtiyarlar'ın strateji değişikliklerinin yürürlüğe girmesi için mühürlü zarfları, heyetin bürokratik koluna aktarılması görevi de Mete Aymar'a verildi. Böylece Kara'nın diğer Mete'ye attığı pusu da boşa çıkmış oldu.

Polat Alemdar'ın KGT'nin, dolayısıyla Sencer'in eline geçmesiyle başlayan heyecan fırtınası, Kara'nın mühür avına çıkmasıyla devam etti. Mete'ye pusu atan Kara, mühürlü zarfların içinin boş olduğunu farkedince büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Hastanede vurulan Savcı Leyla’nın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Hastaneden çıkmaya karar veren Polat Alemdar’ı kurtarmak için Abdülhey ve Cahit farklı bir plan hazırlığı içerisindeler.

Sencer'in, İhtiyarlar Heyeti ile bürokrasi arasındaki irtibatı sağlayan kritik şahısları deşifre etmesiyle birlikte hareket kabiliyeti iyice genişledi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu