Advert
Advert
Advert

Kurtlar Vadisi Mavi Marmarada

Kurtlar Vadisi Mavi Marmarada
Kurtlar Vadisi Mavi Marmarada

İsrailin, Gazzeye yardım götüren gemilere düzenlediği baskının ardından Hatayın İskenderun Limanına getirilen Mavi Marmarada, yaşanan olayların da dikkate alınarak oluşturulan Kurtlar Vadisi Filistinin çekimlerine başlandı.

Kurtlar Vadisi Filistinin çekimi için İskenderunda, oluşturulan yaklaşık 150 kişilik figüran oyuncu grubu, Pana Film şirketi Cast ekibi görevlilerinin koordinasyonunda, gruplar halinde İskenderun Limanı A kapısından giriş yaparak, Mavi Marmara Gemisine çıktı.

Limana daha sonra gazeteciler ve aktivistler grubu alındı. Figüranlığa, İskenderun İnsani Yardım Derneğinden yardım gönüllülerinin yanı sıra, çeşitli sivil toplum örgütünden temsilciler ile öğrenciler ve vatandaşlar ilgi gösterdi.

Mavi Marmarada dün gece başlayan çekimlerin, saat 03.00e kadar sürdüğü öğrenildi.

Yağmur nedeniyle ara verilen çekimlere bu gece de devam edileceği ve 5 gün sürmesinin beklendiği, baskın sahnesi başta olmak üzere bazı sahnelerin de hava şartları gibi koşulların uygun olması halinde açık denizde yapılmasının planlandığı belirtildi.

Bu arada figüran oyuncular arasında İskenderun İnsani Yardım Derneği Başkanı Zekeriya Kanat ve İskenderun Mardinliler Derneği (MARDER) Başkanı Salih Bayar da bulunuyor.

Mavi Marmarada figüranlık için 210 başvuru yapıldığını kaydeden Kanat, filmin gerçeği tam olarak yansıtması için ekibe yardımcı olmayı amaçladıklarını belirtti. Kanat, Ne kadar gerçeği yansıtırsa o kadar hedefine ulaşır, biz de bunun için yardımcı oluyoruz dedi

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü