Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Kurtaj İle İlgili SGK Raporlarını Açıklayacak

Kurtaj İle İlgili SGK Raporlarını Açıklayacak

Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Mevsimlik siyaset yapmıyoruz. Kalıcı siyaset yapıyoruz” dedi. Çelik, kürtaj tartışmalarıyla ilgili ilerleyen günlerde bir rapor açıklayacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2012 Cuma 15:47
Kurtaj İle İlgili SGK Raporlarını Açıklayacak
Bakan Çelik, seçim bölgesi Şanlıurfa’daki Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde bir dizi açılış gerçekleştirdi. Açılışların ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Çelik, memurların hükümetin mali disiplini elden bırakmadığını kaydetti.

“MEVSİMLİK SİYASET YAPMIYORUZ”

Çelik, memur zamları ile ilgili popülist değil ekonomik verilerle karar aldıklarını belirterek, “Memurlarımıza biz 4+4 verdik. 4+4 enflasyonun üzerinde bir artıştır. Daha fazla artış arzusu ve beklentisi saygı değerdir. Ama hükümetimiz, mali disiplini elden bırakmıyor. Ve popülist bit politika çerçevesinde değil, olması gerektiği ekonomik verilerle gidişat çerçevesinde kararlarımızı alıyoruz. Mevsimlik siyaset yapmıyoruz. Kalıcı siyaset yapıyoruz” dedi.

Çelik, gazetecilerin kürtaj tartışmalarıyla ilgili sorusuna ise, “Bu konuyla ilgili önümüzdeki süreç içersinde bazı rakamlar, yani Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesindeki raporları açıklayabilirim. Yani ilgililer, yetkililer özellikle hekim arkadaşlarımız değerlendirmeler yapıyorlar. O noktada kalınmasında fayda var” şeklinde yanıtladı.

Mucahit Yolcu'nun Haberi


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vatandaşlara uyar! ‘Seçmen listelerini kontrol edin’

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com