Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kursiyerlerine Ücretsiz Sağlık Taraması

Kursiyerlerine Ücretsiz Sağlık Taraması

Yenişehir Gençlik Merkezi, halen açık bulunan kurslara devam eden üyelerini ücretsiz olarak sağlık taramasına götürdü.

Giriş Tarihi: 12 Aralık 2013 Perşembe 11:56
Kursiyerlerine Ücretsiz Sağlık Taraması


Daha önce de aynı amaçla kursiyerlerini ücretsiz olarak 21.11.2013 tarihinde sağlık merkezine götürmek sureti ile sağlık taramasından geçirmişti.
Yenişehir Gençlik Merkezi değişik etkinliklere  imza atmaya devam ediyor.Sağlık konusunda da özellikle maddi durumu zayıf olan veya herhangi bir sebeple sağlık kontrolüne gidemeyen  üyelerini, Özel sefa TIP Merkezine götürerek muayene ettirip, tahlillerini yaptırdı.
Gençlerin sağlık kontrolü sırasında çok heyecanlı oldukları görüldü. İlk defa iğne yaptıranların iğneyle tanışması görülmeye değerdi.
Yetkililerin çok sıcak karşıladığı ve ilgilendiği gençler daha sonra çay içip Yenişehir gençlik Merkezi’ ne geri döndüler.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ ise:” Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak adına gençlik faaliyetlerini organize eden Yenişehir Gençlik Merkezi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gençlik Merkezimiz gençlerin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinin yanında sağlıklı bir gençlik için sağlık taramasından geçirdi. İmkanlarımız dahilinde tüm tesislerimiz ve gençlik merkezlerimizle gençlerimizin yanındayız.”dedi.
Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ de: ikincisini gerçekleştirdiğimiz bu sağlık kontrolü sayesinde her hangi bir rahatsızlığı bulunan üyelerimizin, bunun farkına varıp en azından tedbir almaları açısından yararlı olacağı kanısındayız ,gençler için bu tür çalışmalarımız devam edecek “ diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com