Advert
Advert
Advert

Kursiyerler Dönem Sonunda Doyasıya eğlendiler

Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi üyelerince hazırlanan dönem sonu Eğlence programı Milli Eğitim Konferans Salonunda yapıldı.

Kursiyerler Dönem Sonunda Doyasıya eğlendiler
Kursiyerler Dönem Sonunda Doyasıya eğlendiler

Şanlıurfa Yenişehirde açıldığı günden bu yana 6 ay gibi bir süre geçmesine rağmen yaklaşık 1500 üye ve 22 kurs ile adından söz ettiren Yenişehir Gençlik Merkezi, kısa sürede birçok etkinliğe de imza attı. Gençler Çiğköfte Yarışması, Doping Paneli, Bir Avuç İyilik bunlardan sadece bir kaçı.
14-29 yaş aralığındaki gençlere hitap eden Yenişehir gençlik Merkezi  yaptığı sıra dışı etkinlik ve faaliyetlerle kısa sürede kendinden söz ettirmeyi başardı.
Tiyatro, Müzik Şiir Dinletisi ve Halkoyunlarından oluşan gecede  ayrıca çekilişle 3 talihli aileye Hat sanatı ve Ebru tabloları hediye edildi. Gecede hünerlerini sergileyen Gençlik Merkezi üyelerini salonu tıka basa dolduran aileleri de hayranlıkla izledi.Eğlence devam ederken yapılan misafirlere yapılan Çiğköfte ikramı da geceye renk kattı.
600  kişilik salonu hınca hınç dolduran davetliler eğlenceyi ayakta izlediler. Yaklaşık 3 saat süren gecede seyirciler Şiire, müziğe ve tiyatroya doydular.
Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Yenişehir gençlik merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ: “ Amacı gençlere hizmet etmek ve onlara sahip çıkmak olan Gençlik merkezimiz sıradan etkinliklerden ziyade sıra dışı etkinliklere imza atarak, gençlerin beklentilerine cevap vermek üzere bu tür  faaliyetleri  onlarla beraber yaparak hayatlarına yön vermeyi planlamaktadır. Gençlere değer verip, onlara hayatı sevdirmeyi amaç edindik.” Diye konuştu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız “ İl Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezlerimiz olarak her zaman gençlerimizin yanındayız. Görüldüğü gibi Gençlik Merkezlerimiz sadece belirli kursların açıldığı yer değil çok güzel sosyal ve kültürel faaliyetlerin yapıldığı yerlerdir. Bu nedenle tüm gençleri gençlik merkezine bekliyoruz. Çocuklarınızı gönül rahatlığı ile gençlik merkezlerine gönderebilirsiniz. Kısa süre önce kurulan Yenişehir Gençlik Merkezimiz büyük başarılar kaydetti. Verdikleri büyük emeklerden dolayı başta gençlik merkezi müdürü Abdullah Canbeyli ve tüm personeline  teşekkür ediyorum. Ayrıca her zaman desteklerini esirgemeyen gençlerin ablası vali yardımcısı Aylin Kırcı Duman’a ve programımıza katıldıkları için Vakıflar Bölge Müdürü Müslüm Tüysüz’e çok teşekkür ediyorum. ‘’Dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü