Advert
Advert
Advert

"Kurban Bayramı'nda cömertlik, rahmet ve bereket boldur"

Kurban Bayramı münasebetiyle bayram mesajı yayınlayan Batman Valisi Azmi Çelik, Kurban Bayramı'nda cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğunu söyledi.

Batman Valisi Azmi Çelik,  Kurban Bayramı münasebetiyle yazılı bir mesaj yayımlayarak, Batmanlıların bayramını tebrik etti.

Vali Çelik yaptığı açıklamada, bayramların insani, millî ve manevi değerlerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günler olduğunu söyledi. 

Çelik, Kurban Bayramı’nın; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlardan olduğunu belirtti.

Bu özel günler, herkesin birbirini sevgi ve samimiyetle kucaklaması gerektiğini söyleyen Çelik, “İyiliklere, güzelliklere, hayırlara yaklaşmak için bir fırsat görülmeli ve iyi değerlendirilmelidir. Bayram nedeni ile artacak olan trafik yoğunluğundan dolayı trafiğe çıkacak sürücülerimizin trafik kurallarına uyacağına, bu konuda gereken duyarlılığı azami ölçüde göstereceklerine inanıyor, acı ve hüzünden uzak bir bayram temenni ediyorum.” dedi.”

(İLKHA) 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
AB Büyükelçileri, Harran Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!