Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Kur'an kursu öğreticilerine eğitim seminerleri

Kur'an kursu öğreticilerine eğitim seminerleri

Adana İl Müftülüğünün 2014 2015 eğitim -öğretim yılı öncesi Kur'an kursu öğreticilerine yönelik eğitim seminerleri başladı.

Giriş Tarihi: 17 Eylül 2014 Çarşamba 14:58
Kur'an kursu öğreticilerine eğitim seminerleri

 Adana İl Müftülüğü tarafından organize edilen Kur’an kursu öğreticilerine yönelik 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı öncesi eğitim seminerleri başladı.

Ramazanoğlu Camii görevlilerinden İsmail Oğuz Çatak’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, İl Müftüsü Arif Gökce ve Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı M.Oğuz Kutlu’nun açılış konuşmaları ile devam etti.

Dr. Mükerrem Akbulut Taş’ın “Öğrenme ve Öğretme” konulu semineri ile başlayan ve 3 gün boyunca devam edecek olan seminerlere, kadrolu Kur’an kursu öğreticilerinin yanı sıra mülakatlarda başarılı olmuş fahri öğretici olarak görevlendirilecek geçici personel de katılacak.

“Eğitimin Temel Teknikleri ve Yöntemleri” konulu eğitim seminerlerini, Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi öğretim görevlileri ile Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Mustafa Güney verecek. (İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com