Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kuran dağıtan gençlere Çirkin Saldırı

Kuran dağıtan gençlere Çirkin Saldırı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Öğrenci Kolektiflerine bağlı öğrenciler tanıtım stantı açan Anadolu Gençlik Derneği mensubu öğrencilere saldırdı.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2012 Cumartesi 18:20
Kuran dağıtan gençlere Çirkin Saldırı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde öğrenci kolektiflerine bağlı saldırgan bir grup üniversite önünde tanıtım stantı açan Anadolu Gençlik Derneği mensubu 4 öğrenciye saldırdı.

4 ÖĞRENCİYE 100 SALDIRGAN

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü önünde üniversiteye kayıt yaptırmaya gelen öğrenciler için tanıtım stantı açan Anadolu Gençlik Derneği (AGD) standı sol görüşlü yaklaşık 100 öğrenci grubu tarafından parçalandı.Stand başında olan 4 AGD mensubu genç darp edildi.

Saldırıya uğrayan Anadolu Gençlik Derneği üyeleri saldırganlardan şikayetçi olacaklarını söylediler. Çevrede bulunan esnaf ve vatandaşlar tarafından da büyük tepki alan, saldırgan gruba vatandaşlar "bunlar öğrenci değil anarşist" diyerek tepki gösterdiği görüldü.

HACETTEPE VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNDE DE ENGELLEME

Anadolu Gençlik Derneği mensubu öğrencilerin tanıtım stantlarına, Ankara ve İstanbul'da da karşıt görüşlü öğrenciler tarafından engellendiği ortaya çıktı .Rektörlük üniversite önlerindeki tanıtımların yasak olmadığını söylerken sol görüşlü saldırgan gruplar her türlü tahammülsüzlük ve zorbalıkları ile AGD mensubu öğrencilerin çalışmalarını engellediği görüldü.

Anadolu Gençlik Derneği mensubu öğrenciler bu olaylar üzerine yaptığı açıklamada "her türlü saldırı ve engellemelere rağmen biz bize yakışanı yapacağız. "Biz gelmedik kavga için bizim işimiz sevgi için,hakkın evi gönüllerdir,gönüller yapmaya geldik" düsturu ile programlarımızı araklıksız devam ettireceğiz." ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com