Reklamı Geç
Advert
Advert

Kupayı Ekinci verdi VİDEO

Eyyübiye Belediyesi ile Kendirspor tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen ve Eyyübiye Belediyesinin sponsor olduğu yüzme yarışmasında dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

Kupayı Ekinci verdi VİDEO
Kupayı Ekinci verdi VİDEO

Osmanlı Mahallesi’nde bulunan ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan Osmanlı Mahallesi Yüzme Havuzunda gerçekleşen yarışmalarda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları verildi.

Yarışmaya, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Kendirspor Kulüp Başkanı Murat Basyan ve Kendirspor Antrenörü İsmail Buz’un yanı sıra yüzme yarışmalarında dereceye giren sporcular katıldı. Dereceye giren yarışmacıların ödüllerini Başkan Ekinci verdi.

Düzenlenen yüzme yarışmalarında gruplar halinde toplamda ise 350 farklı yaş ve kategorilerde bulunan sporcular katıldı. 1 hafta süren yüzme yarışması sonucunda 40 sporcu dereceye girerek kupa ve madalyaları ödüllendirildi.

Genç sporculara kupa ve madalyalarını takdim eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bir açıklama yaparak;

Bugün burada Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizin bünyesinde hizmet vermekte olan havuzlarda 8 ayrı kategoride yarışan gençlerimiz oldu ve bugün burada bu gençlerimize ödüllerini verdik.

Burada aynı zamanda futbolda ilgilenen gençlerimiz var ama bugün mevsim itibariyle yüzme branşında yarışmalar yapıldı ve Kendirspor bünyesinde bu branşlarda başarılı olan gençlerimiz oldu.

Burada bizim gayemiz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve onları bu kötü alışkanlıklara bulaşmalarını engellemek bu anlamda bu gençlerimizi bir arada tutmak ve onları kötü alışkanlıklardan korumaktır.

Biz daha önce de ifade etmiş olduğumuz gibi sosyal belediyecilik manasında her zaman gençlerimizin yanında olacağız ve onları kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için bizlere ne görev düşüyorsa elimizden geleni yapacağız.

ANALARIN FERYTALARINI DEĞİL ÇOCUKLARIN SEVİNÇ ÇIĞLIKLARI DUYMAK İSTİYORUZ.

Biz belediye olarak kanal boylarında yüzen ve daha sonra analarının yükselen feryatlarını duymak istemiyoruz biz bu anaların feryat figanlarının yerine bu gibi havuzlarda yüzen çocukların yükselen sevinç çığlıklarını duymak istiyoruz. Belediye olarak havuz çalışmalarımız başka mahallelerde de devam etmekte olup kanal boylarında da havuz yapma çalışmalarımız var ve bu çalışmalarımız bittiği zaman burada çocuklarımızın sevinç çığlıklarını inşallah duyacağız.

Bizler bu konuda bizlere her zaman yardımcı olan Kendirspor kulüp Başkanı Murat basyan ve hocalarına çok teşekkür etmek istiyorum” Dedi.

Kendirspor Kulüp Başkanı Murat Basyan ve Kulüp Hocası İsmail Buz ise kendilerini bu imkanı sunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederek bu gibi çalışmaların devamını dileyerek bu konuda kendilerinin çalışmalarının devam edeceğini ve amaçlarının para kazanmak olmadığını ve burada amaçlarının gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlayarak onları topluma yararlı birey olmalarını sağlamaktır. Dedi.

Kupa ve madalya töreni dereceye giren sporcular daha sonra Başkan Ekinci’ye kısa bir yüzme gösterisi yaparak hünerlerini sergilediler…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şok İddia! DEDAŞ Bunları da mı yapıyor?
Şok İddia! DEDAŞ Bunları da mı yapıyor?
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm