Advert
Advert
Advert

Kupa geyikleri

Kupa geyikleri
Kupa geyikleri

Beşiktaş’ın Türkiye Kupası’nı müzesine götürmesinin ardından siyah-beyazlı taraftarlar büyük sevinç yaşadı. Taraftarlar, ezeli rakip Fener’i kızdıracak göndermeler yaptı.

 

Türkiye Kupası finali nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Penaltılar sonucunda kupanın sahibi Beşiktaş oldu.

 

Maç bitti ama espiriler bitmedi. Sosyal paylaşım sitelerinde konusu 29 senedir Türkiye Kupası’nı kazanamayan Fenerbaçe’ydi.

 

İŞTE O ESPİRİLER;

Taraftarlar, Devlet Bahçeli’nin internette tıklanma rekoru kıran ’Pöskevit’ sözlerine gönderme yaparak espriler üretti.

 

* Evinizde Fenerliler, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşısında Türkiye Kupası finali şakalaşıyorlar. O Fenerli aklından geçiriyor; benim de bir kupam olsa, benimde bir Quaresmam olsa, başkan bana niye almıyorsunuz diyor, bizde niye yok diyooooorrrrr.

 

* Kupa alıyorlar, kutluyorlar, şakalaşıyorlar. Bizim de kupamız olsa biz de kutlasak. Aziz Başkan, biz niye alamadık bizde niye kupa yok.

 

* Rüştü Fenerde bu kupayı göremedi, Aurelio Fenerde onada nasip olmadı , Mert Nobre aynı şekilde oda kupa göremedi Bunların BEŞİKTAŞA gelme sebebleri Kupaya olan hasretleri FENER NERELERE DÜŞTÜN. Fenerde kupa ya hasret olanlara kapımız acıktır.

 

ÇARŞI’DAN EZELİ RAKİBE KIZDIRACAK ESPRİ!

Beşiktaş’ın bir numaralı taraftar grubu Çarşı da, internet sitesinin girişine "Yıl 1982. O gün Beşiktaşlı doğanlar, bugün 8. kupayı kaldırdı. Anlayana" şeklinde Fenerbahçe’yi hedef alan bir görsel hazırladı. Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe 29 yıldır Türkiye Kupası’nı kazanamıyor.

Haber 7 - Habertük - Hürriyet

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu