Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kültür Müdürlüğünde Hem Alevi Hem İlahi Albümü

Kültür Müdürlüğünde Hem Alevi Hem İlahi Albümü

Şanlıurfa Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Kısaslı Aşık Sefai Urfa Kısas Cem Deyişleri, Urfa Tasavvuf Müziğinde Kazancı Bedih ve Urfa Tasuvvuf Müziğinde Akif Hoca adlı üç yeni albüm çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2012 Cuma 12:32
Kültür Müdürlüğünde Hem Alevi Hem İlahi Albümüİl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, “ Kısaslı Aşık Sefai Urfa Kısas Cem Deyişleri, Urfa Tasavvuf Müziğinde Kazancı Bedih” ve “Urfa Tasuvvuf Müziğinde Akif Hoca” adlı albümlerin tanıtımı galası İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kültür Bahçesinde yapılacaktır.

8 Ekim Pazartesi günü saat 20:00’de İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Behçet Arabi Sergi Salonunda Urfalı ressamlarımızın hazırlamış olduğu “ Ressamların Fırçasında Urfa” adlı yağlıboya resim sergisi ile başlayacak olan etkinlikler  aynı gün saat 20:30’da  “Kısaslı Aşık Sefai Urfa Kısas Cem Deyişleri Albüm Galası, Müzik Dinletisi ve Semah” gösterisi ile devam edecek,

10 Ekim Çarşamba günü   saat 20:00’de ise  İl Kültür ve Turizm Bahçesinde “Urfa Tasavvuf Müziğinde Kazancı Bedih” anısına albüm galası ve ilahi dinletisi,  12 Ekim Cuma günü Saat 20:00’de İl Kültür ve Turizm Bahçesinde “Urfa Tasavvuf Müziğinde Akif Hoca “  anısına albüm galası ve ilahi dinletisi ile son bulacaktır. Kültür ve Sanat etkinliklerine tüm halkımızı bekliyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com