Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem KÜÇÜK, KORUCULARLA BİR ARAYA GELDİ

KÜÇÜK, KORUCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa genelinde görev yapmış korucularla düzenlediği yemekle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2015 Pazartesi 20:26
KÜÇÜK, KORUCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Düzenlenen buluşmada bir konuşma yapan Vali İzzettin Küçük; “En hararetli, pek çok kimsenin geri çekildiği zamanda siz işin içine canınızla, malınızla girdiniz. Bugün de yine siz varsınız. Şundan emin olun, bu ülkenin ve devletin nezdinde sizin itibarınız hiçbir zaman azalmayacak, gün geçtikçe artacaktır. Zor zamanda sizler vardınız. Bu ülkenin bayrağı için, vatanı ve halkı için sizler hiç tereddütsüz en ön safta yer aldınız. Şehitler verdiniz, Allah onlara da rahmet etsin. Gaziler verdiniz, Allah onlara uzun ömürler versin” dedi.

Çözüm süreciyle Türkiye’nin geldiği noktaya değinen Vali Küçük; “Türkiye bu süreçte bu noktaya geldiyse, bunda sizlerin ve şehitlerinizin payı büyüktür. Çözüm sürecinde sizin müstesna yeriniz daha da güçlenmiştir” sözlerine yer verdi. Korucuların sigortaları konusunu hükümetin çözeceğine inandığını sözlerine ekleyen Vali Küçük: “Zor zamanlardaki asil duruşunuzdan kaynaklanan öncelik hakkınız her zaman baki kalacaktır. Çocuklarını ve torunlarınız sizlerle iftihar edecektir. Kimi insanlar utanç içinde yaşayacaksa sizin nesliniz de sizin kahramanlıklarınızla övünecektir” dedi.

Henüz kendilerine ait bir dernek merkezleri olmadığı bilgisini alan Vali İzzettin Küçük konuşmasının sonunda; Valilik olarak şehrin en güzel yerinde bir ay içerisinde bir yer tutup tefrişatını yaparak derneğin hizmetine sunacakları müjdesini verdi.

Buluşmada konuşan Anadolu Köy Korucuları Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen ise; her zaman devletin yanında milletin huzuru için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Vali İzzettin Küçük tarafından verilen yemeğe; Garnizon Komutanı Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, İL Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, Anadolu Köy Korucuları Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, Şanlıurfa Korucular Derneği Başkanı Mehmet Koyuncu ve korucular katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com