Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Küçük, En büyük ortağımız yerel medyadır

Küçük, En büyük ortağımız yerel medyadır

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa’da görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2015 Salı 18:31
Küçük, En büyük ortağımız yerel medyadır

 

Şanlıurfa Valiliği içerisinde oluşturulan Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Basın Koordinasyon Merkezinin tanıtımının da yapıldığı buluşmada; Vali İzzettin Küçük, basın mensuplarının taleplerini ve sıkıntılarını dinledi.

Sohbet havasında geçen buluşmada; Şanlıurfa’ya ilişkin konular da görüşüldü. Kahvaltı sonunda açıklama yapan Vali İzzettin Küçük; Şanlıurfa valiliği olarak yerel medyayı çalışma ortağı olarak gördüklerini belirterek: "Bu ilin daha güzel günlere ulaşması için yaptığımız çalışmalarda muhakkak en büyük ortağımız yerel medyadır. Yerel medyaya teşekkür ediyorum. Özellikle son günlerdeki tavrıyla, duruşuyla Şanlıurfa'ya büyük bir katkıda bulunmuşlardır. Yerel medya, sürekli güzel şeyler çizen bir yaklaşım içerisindedir. Şanlıurfa Valiliğinde Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünde bir basın merkezi açıldı ve çalışmaya başladı. Basın mensupları oranın sahibidir, onların işbirliği içerisinde çalışmaları bizi de memnun eder" dedi.

Şanlıurfa'nın bazen olumsuz olaylar yaşanmasına rağmen çizgisinin hep yukarıya doğru çıktığını vurgulayan Vali İzzettin Küçük: "Eğitim, turizm ve sanayi hususlarında biz duruşumuzu, tavrımızı değiştirmeyeceğiz. Bu konu her zaman bizim birinci gündem maddemiz olacaktır" dedi.

Şanlıurfa’nın güvenlik konusunda her hangi bir sıkıntısı bulunmadığını da sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük; “Şanlıurfa çok güvenli bir yer. Görüyorsunuz Şanlıurfa'da herhangi bir toplumsal olay, kargaşa, kaos yok. Biz bu güven ortamını insanların zihninde de gerçekleştireceğiz. Vatandaşların korkacağı, tereddüt edeceği hiç bir şey yok" şeklinde konuştu.

Açıklamanın ardından davete katılan basın mensuplarına teşekkür eden Vali İzzettin Küçük; her zaman dayanışma içinde çalışma arzusunda olduklarını tekrarladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com