Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Küçük; "Çocuklarımıza acımayana acımayacağız"

Küçük; "Çocuklarımıza acımayana acımayacağız"

Şanlıurfa'da uyuşturucu madde kullanımının çok yüksek rakamlara ulaşması Şanlıurfa Valiliğini harekete geçirdi.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2014 Cumartesi 18:56
Küçük;

Uyuşturucu madde kullanımı dünyanın birçok yerinde  olduğu gibi Türkiye 'de de toplumu tehdit etmeye devam ediyor. Şanlıurfa ilinde uyuşturucu madde kullanımının giderek artması ve uyuşturucu madde kullanımının çok küçük yaşlara inmesi Şanlıurfa Valiliğini harekete geçirdi.

Şanlıurfa Valiliği uyuşturucu kullanımının önüne geçmek için acil eylem planı doğrultusunda valilik toplantı salonunda bir toplantı düzenledi.

Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük başkanlığında yapılan toplantıya valiliğe bağlı kurumlar ile sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Vali Küçük uyuşturucu ile mücadelede çok kararlı olduklarını söyledi.

Çocuklarımıza acımayana acımayacaklarını söyleyen Vali Küçük " Bu konuda herkese iş düşüyor. Topyekün bir seferberlik olmalıdır. Bundan sonra yapacağımız işlerin takipçisi olacağız. Sadece rakamsal verilerle uğraşmayacağız. Bu iş için derin çözüm gereklidir." diye konuştu.

Vali Küçük, uyuşturucuyla mücadele için şimdiye kadar yapılanlara ek olarak yeni yaptırımlara gideceklerini belirterek şöyle konuştu: "Her okula bir rütbeli polis bulundurarak o polisin okulla irtibatını sağlayacağız. Okullara kamera sistemi takacağız. Dede Osman ve Muradiye mahallesi başta olmak üzere bu riskli yerlere mobese sistemi takacağız.Ayrıca; her okulda bir veli sınıfı oluşturacağız." ifadelerini kullandı.

Toplantı basına kapalı olarak devam etti. (Osman Gülebak/Sedat Kuşulay-İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com