Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Kubat, son kongrede yeniden başkan

Kubat, son kongrede yeniden başkan

Yol İş sendikası Şanlıurfa 1 nolu şubesi 6. olağan genel kurul seçimi Şanlıurfa’da gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2013 Pazar 11:37
Kubat, son kongrede yeniden başkan

Divan başkanlığını Türkiye yol iş Genel Başkanı Ramazan Ağar, Türkiye yol iş sendikası genel sekreteri Tevfik özçelik, Türkiye Yol İş Sendika Genel Eğitim Sekreteri Ahmet Kılıç,katip üye ise Ömer Özden ve Abdulkadir Artış yaptı.

 

Seçime tek liste halinde gidildi.Mevcut Başkan  Emin Kubat 111 delegenin  oylarını alarak tekrar başkan seçildi.Türkiye yol iş sendikası Şanlıurfa 1 nolu şubesi 6 olağan genel kuruluna Türkiye yol iş sendikası genel başkanı Ramazan Ağar,Genel başkan yardımcısı İsmet Tan,Genel başkan yardımcısı Bekir Avcı,Genel sekreter Tevfik Özçelik,Genel mali sekreter Yusuf Doğan,Genel teşkilatlandırma sekreteri Mehmet Yolasığmazoğlu,Genel egitim sekreteri Ahmet kılıç,Genel mevzuat sekreteri Recep Karakaşlı ve diger illerden gelen şube başkanları katıldı.

 

Yol iş sendikası başkanı Emin Kubat yaptığı açıklamada; “Şanlıurfa 1 nolu şubemizin 6.olağan genel kurulumuzun işçi sınıfına sendikal harekete emekçi camiasına hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan temenni ediyorum. Bilindiği özeri il özel idarelerinin kapatılarak personellerin büyükşehir belediyesine nakledilmesine ilişkin bir döneme girmek üzeriyiz, konuyla ilgili olarak genel merkezimiz yasanın iptalı için dava açmış ancak akabinde belediye geçişi halinde oluşacak pozisyonlar için sendika olarak tüm alt yapı çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Ayrıca değinebilecek birçok husus hepimizce bilinmektedir. bizim sözün eylemin ve icraatın temsilcileri hiç kimsenin kuşkusunun olmamasının belirterek sözlerime burada noktalamak istiyorum. Kongremizin Şanlıurfa’mıza yol işe, türk işe, emek sınıfına kazanımlar ve hayırlar getirmesini diliyorum katılımınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

TÜRKİYE YOL İŞ SENDİKASI ŞANLIURFA 1 NOLU ŞUBESİ YÖNETİMİ

 

1 Emin Kubat  Şube başkanı

 

2 Ömer Şıtıl şube genel sekreteri

 

3 Mehmet Aksoy şube mali sekreteri

 

4 Zeynal toprak şube teşkilatlandırma sekreteri

 

5 Necmettin Kızılelma şube egitim sekreteri

 

 

DENETLEME KURULU

 

1 Mehmet Kılınç

 

2 Mahmut Nacak

 

3 M. Emin Müdüroğlu

 

 

DİSİPLİN KURULU

 

1 Emine Yalçın,

2Nurettin Çoşkun,

3 İbrahim Yıldırım

4 Hanifi Vural

5 Mehmet Çevik

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Teknokentlere Geçişlerde Akademik Başarı Söyleşisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com