Advert
Advert
Advert

Kritik toplantı sona erdi

Bakan Faruk Çelik, Şanlıurfa İl Koordinatörü, Milletvekilleri ve İl Başkanı ile AK PArti İl Başkanlığında toplantısı sona erdi.

Kritik toplantı sona erdi
Kritik toplantı sona erdi
AK PArti Şanlıurfa İl Kongresi öncesi bugün hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Pazar Günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşecek olan 4. Olağan Kongre öncesi bugün çok sayıda Milletvekili ile birlikte Şanlıurfa'ya gelen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇElik, parti il binasında kurmayları ile basına kapalı toplantıya geçti.

Mevcut il Başkanı Av. Yusuf Eğilmez dışında liste çıkaracağını açıklayan Ali Delioğl'nun bugün yaptığı basın açıklamasının  ardından bu akşam Şanlıurfa'ya gelen Bakan Çelik, programında olmamasına rağmen il binasına geçti. Toplantıya Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Akyürek, Abdülkerim Gök, Halil Özcan, Seydi Eyyüpoğlu, Yahya Akman, Mahmut Kaçar ile birlikte THY Ankara uçağı ile Şanlıurfa'ya geldiler. 


Vali Celalettin Güvenç, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Şanlıurfa Belediye Başkanı A. Eşref Fakıbaba, Birecik  Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Akçakale  Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Bozova  Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Hilvan  Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü  Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Emniyet Müdüür Mehmet Likoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, İl Basın Müdüür Mithat Şengöz, SGK müdürü Nurettin Nacar,  İş kur müdürü Necdet Karasevda, TEDAŞ müdürü Aziz Gündüz ve kurum müdürleri tarafından karşılanan bakan Faruk Çelik parti İl Bİnasına geçti. İl kongresi öncesi liste hazırlını yapacak olan Yusuf Eğilmez ve İl KJoordinatöründen bilgi alacak olan Bakan Çelik'in toplantının ardından açıklama yapmadan dinlenmek için Polis evine geçti. 
www.balikligol.com / Özel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başbakan Yıldırım’dan Flaş Taşeron İşçi Açıklaması
Başbakan Yıldırım’dan Flaş Taşeron İşçi Açıklaması
Erdoğan: Onların Varacağı Tek Yer, İhanet Çukurudur
Erdoğan: Onların Varacağı Tek Yer, İhanet Çukurudur