Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Köyler Yolarına Kavuşuyor

Köyler Yolarına Kavuşuyor

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2010 Perşembe 11:03
Köyler Yolarına Kavuşuyor

2010 yılı içersinde KÖYDES projeleri kapsamında Birecik İlçesi ve Köylerine Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı tarafından yapımına başlanan köy yolları tamamlanıyor.

Yol yapım çalışmalarını denetleyen İlçe Kaymakamı Ozan Balcı Akarçay- Kuyucak Jandarma Karkolu arasındaki 5 km'lik yolun asfalt sati kaplama işinin tamamlandığı, Meyanca- Özveren yol ayrımı- Ekenek- Yuvacık Köyleri arasındaki 5,7 km'lik yolun astar atma çalışmalarının tamamlandığını ve buradaki çalışmanın da önümüzdeki hafta tamamlanarak yolların ulaşıma hazır hale geleceğini ifade etti.

Şanlıurfa Valiliğinin desteği ile alınan İller Bankası Köy Kalkınma Payları ödeneği'nden sağlanan 1.500.000,00 TL, 2010 yılı KÖY- DES bütçesinden sağlanan ödenek ve Birecik İlçesi ve Köylerine Hizmet Götürme Birliği'nin imkânları ile hayata geçecek Fatmacık İçme Grubu projesinde çalışmaların hızla devam ettiğini belirten İlçe Kaymakam Balcı,  projenin tamamlanması ile İlçemize bağlı 31 köyde yaşayan 15.000 vatandaşımızın içme suyu problemine çözüm getirileceğini ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com