Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Köy Mitingine Binlerce Kişi Katıldı

Köy Mitingine Binlerce Kişi Katıldı

Giriş Tarihi: 14 Mart 2014 Cuma 16:39
Köy Mitingine Binlerce Kişi Katıldı


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında Siverek Çıkrık Köyü’nde 5 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen mitinge katıldı.
Kalabalığın coşkulu tezahüratı ve desteğiyle sık sık konuşması kesilen Bakan Çelik, Şanlıurfa’ya iki buçuk yıl içerisinde 8 katrilyon kaynak aktardıklarını ve hizmet getirdiklerini anlatarak, bu kaynağı birlik ve beraberlik sayesinde gerçekleştiğini ifade etti.
Şehirde güzelliklerin, gelişimin ve dönüşümün yaşandığını söyleyen Bakan Çelik, “Biz sizden ne istedik. Biz laf politikacısı değiliz. Birileri gelir size politika yapar; ‘yapacağız, edeceğiz’ der. Ama biz bir şey dedikse; Allah’ın izniyle o mutlaka gerçekleşir. Burada ve köylerde ne söylersek bilin ki bunları bir bir yerine getireceğiz” dedi.
Siyaset Hizmet İşidir
Karacadağ bölgesine Gölet yapımı konusunu vekillerle aralarında görüştüklerini aktaran Bakan Çelik, Şanlıurfa’nın tüm ilçe, köy ve mahalleleriyle birlikte Büyükşehir’e bağlı olduğunu dile getirerek, “Artık altyapı hizmetleri için Ankara’dan kaynak taşınmasına gerek yok. Birçok hizmeti artık büyükşehir bünyesinde Siverek Belediyesiyle birlikte çözüme kavuşturacağız. Ne istiyoruz 30 Mart’ta sizlerden; Siverek Belediyesi, Büyükşehir Belediye ve meclisi ile hükümet uyumunu sağlarsanız basamakları hızlı bir şekilde çıkarız. Biz yine Siverek’e hizmet yaparız; ama uyumlu bir şekilde hizmet yaparız. Esas mesele uyumlu ve daha hızlı bir hizmet ağı gerçekleştirmektir” dedi.
“Siyaset hizmet işidir” diyen Bakan Çelik, “Bu gün herkes konuşur. Ama yarın kim iş yapacak denildiği zaman; işi yapacak kadrolar bellidir. Bu yüzden sadece sizlerin oyu değil; çevrenizdeki herkese ulaşmanızı istiyoruz. 30 Mart’ta hizmet kadrolarına, AK Kadrolara; Resul kardeşimize ve Büyükşehirde 30 yıllık deneyimi olan Celalettin Bey kardeşimize destek vererek, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyin” dedi.
Yağmur’a Rağmen Binlerce Kişi Katıldı
Kalabalığa seslenen Kasım Gülpınar, konuşmasına Kürtçe selamlamayla başlayarak, “Karacadağ’ın güzel insanları, rahmetin ve bereketin yağdığı bu günde bizleri yalnız bırakmadığınız ve bizlere sahip çıktığınız için, mertliğinizi, yiğitliğinizi dünya aleme gösterdiğiniz için; Allah hepinizden yüzbinlerce defa razı olsun. Siverek’te ayrım yapmaksızın her bölgeye hizmet götürdük” diyerek mitinge katılanlardan ve tüm Sivereklilerden 30 Mart’ta için destek istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com