Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Korkmaz Yapı Seranova Seramik'i Urfa'ya Getirdi

Korkmaz Yapı Seranova Seramik'i Urfa'ya Getirdi

Türkiye’nin sayılı Seramik markalarından biri olan SeraNova Seramik, Şanlıurfa’da ilk şubesini açtı. Açılışa katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Korkmaz Grubun ortaya koymuş olduğu bu atılım, Türkiye’nin 21.Asırın başından itibaren yapmış olduğu ilk sıçramadan sonra ikinci sıçramanın müjdesidir.Öncelikle aileyi tebrik ediyorum” dedi.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2014 Perşembe 10:30
Korkmaz Yapı Seranova Seramik'i Urfa'ya Getirdi

ŞANLIURFA’nın Karaköprü ilçesinde, Korkmaz Yapı tarafından hizmete giren SeraNova Seramik’in açılışına,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri, Zeynep Karahan Uslu,Mehmet Akyürek,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez,Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, İl Müftüsü İhsan Açık, Korkmaz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Korkmaz, SeraNova Seramik  Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hilmi Alper ve sayıda davetli katıldı.

 

 

 6.milyon istihdam sağladı


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, açılışta yaptığı konuşmada,hem istihdama hem ekonomiye katkıda bulunan bir firmanın açılışını yaptıklarını belirtti.Soylu, “Türkiye 21.Asra iyi başladı ve 3 temel devrim gerçekleştirdi.Bunlardan bir tanesi özgüven,ikincisi kalkınma,üçüncüsü ise demokrasi devrimidir.Bu güzel işletmelerin hem ekonomik hayatımıza katkısı,hemde Türkiye’de varlığını devam ettirmesi,bizim özgüven ve kalkınma devriminin göstergesidir.Türkiye, dünyanın ekonomik krizine girdiği 2008 yılından itibaren 6.milyon istihdam sağlamıştır.Dünyanın bir çok gelişmiş ülkesinde,kamudaki çalışanlar dahil olmak üzere bir çok noktasında insanlar işlerinden olurken,Türkiye hem istihdam ağını geliştirdi” dedi.


Süleyman Soylu, inşaat sektörünün ekonomik hayatımızın en önemli kazanımlarından birisi olduğunu dile getirdi. İnşaat sektörü bir taraftan büyümeye katkı sağlarken, diğer taraftan istihdamımızı güçlendiriyor diyen Süleyman Soylu, “Korkmaz Grubun ortaya koymuş olduğu bu atılım, Türkiye’nin 21.Asırın başından itibaren yapmış olduğu ilk sıçramadan sonra ikinci sıçramanın müjdesidir.Öncelikle aileyi tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

 İstihdam’a katkı sağlıyoruz


Korkmaz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Korkmaz ise, Türkiye’nin ve Şanlıurfa’nın gelişimine ayak uydurarak kentte bu yatırımı yaptıklarını söyledi.Sektörün lider markalarını bünyelerinde bulundurduklarını belirten Korkmaz, “Amacımız ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve Şanlıurfalı hemşerilerimize istihdam sağlamaktır.Nüfusu ve sanayisi hızla gelişen GAP’ın başkenti Şanlıurfa’mıza üretim ve istihdama yönelik yatırım planlarımızın olduğunu belirtmek isterim” dedi.

 


Konuşmaların ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve protokol, açılış kurdelesini kesti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com