Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Koordinatör Harun Karaca Merkez İlçeyi Ziyaret etti

Koordinatör Harun Karaca Merkez İlçeyi Ziyaret etti

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Şanlıurfa İl Koordinatörü Harun Karaca, Merkez İlçe Başkanlığı’nda bir toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2012 Perşembe 17:40
Koordinatör Harun Karaca Merkez İlçeyi Ziyaret etti
Düzenlenen toplantıda konuşan Karaca, “Bizlerin bir tek hedefi var. Kişilerden ziyade, tabanımız kimleri istiyor, bizi temsil edecek arkadaşlarımız, en önemlisi de kongre yapılana kadar o kongrede birlik olarak çıkmaktır'' dedi.

Karaca, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, ve mahalle temsilcilerinin yer aldığı toplantıya katıldı.

Toplantıda konuşan Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Şanlıurfa İl Koordinatörü Harun Karaca, ''Yaklaşık 6 aylık Şanlıurfa'da koordinatör olarak genel merkezimizin bizi görevlendirilmesi neticesinde öncelikle ilçe kongresini yaptık. İlçe kongrelerimizi hamdolsun güzel bir birliktelikle, kırgınlık olmadan, küskünlük olmadan mümkün olduğu kadar istişareye dayalı olarak yaptık. Burada birçok arkadaşlarımız da biliyor. Özellikle şahsım olarak söyleyeyim; buraya çok büyük mesai harcadım ve çok şükür ilçe kongrelerimizi bitirdik. Bizlerin bir tek hedefi var. Kişilerden ziyade, tabanımız kimleri istiyor, bizi temsil edecek arkadaşlarımız, en önemlisi de kongre yapılana kadar o kongrede birlik olarak çıkmaktır'' dedi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ise, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı İl Kongresi’nde en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade ederek, “Bilindiği üzere bu hafta bizim ilimizin kongresi yapılacak. Çok önemli bu kongre sayın Başbakanımız da Pazar günü Şanlıurfa'da olacaklardır. Bizler de inşallah hem teşkilat olarak, hem Şanlıurfalılar olarak sayın Başbakanımızı Urfa’nın şanına yakışır bir şekilde misafir edeceğiz. Burada çok coşkulu bir kongre yapacağız. Sayın milletvekilimiz, İl Koordinatörümüz, kongre için bugün bu toplantıyı düzenlememizi istedi. Pazar günü yapılacak olan kongrenin öncelikle partimize, Şanlıurfa'mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum'' şeklinde konuştu.

Toplantı, Karaca’nın mahalle temsilcilerinin sorularını yanıtlamasıyla son buldu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com