Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Konuklu'nun İmara Açılması Meclis Gündeminde

Konuklu'nun İmara Açılması Meclis Gündeminde

Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba başkanlığında 2 birleşim halinde gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2013 Salı 20:57
Konuklu'nun İmara Açılması Meclis Gündeminde


Dün ve bugün gerçekleştirilen birleşimlerde ana gündem maddeleri teker teker görüşülerek karara bağlanırken çeşitli konularda verilen soru önergeleri ilgili birimlere havale edildi.
Buna göre; ilk olarak Konuklu Belediyesi’ne ait taşınmaz mal satışını ele alan belediye meclisi konuyu imar komisyonuna havale ederken Sırrın-Karşıyaka Bölgesi’ndeki taşınmaz mal satışını ise onayladı. Ayrıca Halk Sağlığı Müdürlüğüne taşınmaz mal tahsisine de onay veren Belediye Meclisi, “Ağır Metal Analiz Ücretlerinin Belirlenmesi” başlıklı gündem maddesini ise Plan ve Bütçe Komisyonuna havale etti.
İmar komisyonuna havale edilecek dosyalar ve imar komisyon raporları (İmar Tadilatları)nı görüşen Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısını sona erdirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com