Advert
Advert
Advert

Kongrede dışarıda kalanlar konuştu VİDEO

AK Parti 4. olağan kongresinde binlerce kişi Arena stadına giremedi. İzmir, Diyarbakır, İstanbul ve diğer illerin teşkilatları salon dışında bekleyişe geçtiler.

Kongrede dışarıda kalanlar konuştu VİDEO
Kongrede dışarıda kalanlar konuştu VİDEO

Muhabirimiz Ömer ASLAN Ankara'dan bildiriyor

Saat 10:00'da Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan delegelere ve konukların katılımı ile Arena'da 4. olağan kongre başladı.


Türkiye'nin her tarafından Ankara'ya gelen  AK Partililerin büyük bir kısmı içeri giremedi. Kontrol noktalarında Güvenlik Güçleri çok sıkı bir şekilde arama yaptıktan sonra partililerin bir kısmı salona giriş yapabilirken, sabah saat 06'da açılan kapılar, Saat 08'de dolmasıyla kapılar kapandı.

İzmir Urla Kadın Kolları Başkanı, Diyarbakır İl Yönetim kurulu Üyeleri, İstanbul Zeytunburnu ve diğer ilçe teşkilat üyelerin büyük bir kısmı dışarda kaldı.

Erdoğan'a olan hayranlıklarını ve sevgilerini belirten partililer; "Düğya lideri Erdoğan'ı görmeye geldik.  İçeri giremedik ama olsun. Yüreğimizle buradayız" dediler.

Kimi ekmek parası için, döner diye bağırdı, kimi yazdığı kitabının tanıtım ve satışını yaptı, kimi rozet sattı, kimi ise 19 Mayıs Spor Tesislerinin karşısında bulunan Gençlik Parkında uyumayı tercih etti.

İşte o görüntüler

VİDEO

Balıklıgöl Urfa Balıklıgöl Şanlıurfa Balıklıgöl Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Sanlıurfa Haberleri ak parti 4. olağan kongresi diyarbakır izmir istanbul Kongrede dışarıda kalanlar konuşt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti