Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim KOCAELİ'DEN AKÇAKALELİ ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİ

KOCAELİ'DEN AKÇAKALELİ ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİ

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde faliyet gösteren Polin su parkları ve Gebze ilçesinde Faliyet Gösteren Futura Form Firmaları sosyal sorumluluk çerçevesinde Yapmış oldukları Yardımları İle Minik Öğrencileri sevindirmiş oldular.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2014 Pazartesi 19:21
KOCAELİ'DEN AKÇAKALELİ ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİ

Bir Öğretmenin Önerisi Üzerine duyarsız kalmayan Polin ve futura form Firmaları Şanlıurfa’nın  Alçakale ilçesi  Bulgu İlköğretim okulundaki öğrencilerin Bazı ihtiyaçları olan Kırtasiye malzemelerini gidermiş oldular.Mutlulukları gözlerinden okunan minik öğrencilerin fotoğraflarını Çeken sınıf Öğretmeni ve Öğrencileri  Polin su parkları ve Futura form Yöneticilerine ve çalışanlarına Yapmış oldukları Yardımdan dolayı  Teşekkür ettiler.

Yardım ile alakalı bilgi Aktaran Polin Su parkları  İnsan Kaynakları Müdürü  Müge Tolunay Gündoğdu “Bir öğretmen arkadaşımızın vasıtası ile, Şanlıurfadaki bir ilköğretim okulunun ihtiyaçları tarafımıza iletilmişti. Polin;  gerek firma sahipleri, gerek çalışanları olarak, bu gibi sosyal sorumluluk projelerine, özellikle eğitime ilişkin katkıya çok duyarlı olduklarından, yardım kampanyamızı şirket içinde duyurduk. Kısa sürede okulun ihtiyacı olan ve yanı sıra farklı pek çok kitap, defter, satranç, eğitim ekipmanı vb. ekipmanlar toplanarak okula ulaştırıldı. Öğretmenleri de okul ve öğrenciler adına  teşekkürünü, çocukların bu güzel fotoğraflarını ileterek bildirdi. Bu çocukların eğitim için, ufacıkta olsa bir katkıda bulunmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor, onlara başarılar diliyoruz dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipioğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com