Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kocadağ'dan, Sevgi Biriktirin adlı yeni kitap

Kocadağ'dan, Sevgi Biriktirin adlı yeni kitap

Eğitimci-Yazar Niyazi KOCADAĞ’ın 3.kitabı Sevgi Biriktir okuyucularıyla buluşuyor

Giriş Tarihi: 4 Nisan 2012 Çarşamba 11:00
Kocadağ'dan, Sevgi Biriktirin adlı yeni kitap
Eğitimci yazar Niyazi Kocadağ, ikinci kitabı “Emuse”ile toplumsal değer yargılarına ulaşırken, okuyucudan gördüğü haklı ilgi ve alaka ile de, çok geniş kitlelere ulaşma imkânını buldu.

Bir okuyucu yorumunda olduğu gibi ”Niyazi Kocadağ ismini duymuştum. Merak edip, yazdığı muhteşem ve duygu dolu mısralarını okudum ve gerçekten çok etkilendim. Bence okuyanlar içten okumalı. Ancak o zaman daha iyi anlayabilirler.”

“Sevgi biriktirin”, yazarın paylaşılan sevgi ve kişisel hoşgörü birikimini, siz sevgili okurlar ile buluşturduğu üçüncü kitabı.

Yine, yeniden, cümle aralarında gizlenen, özel mesaj niteliği ile taşıyan sözlerini sindirdiğinizde anlayacaksınız ki; elinizde tuttuğunuz kitap, kılavuzunuz olmuş bile.

Farklı bakış açısıyla, yaşam içerisinde, belki çoğu kez göz ardı edilen, ince detayları hassasiyetle yazılarında ele alan yazar Kocadağ, haklı bir gurur kaynağı olarak, kültürel mirasını geçmişten günümüze başarılı bir şekilde taşıyan medeniyetler kenti, peygamberler şehri Şanlıurfa’nın sanata ve sanatçıya verdiği haklı gururla, çok yönlü bir kişilik ve başarılı bir grafik sergileyerek, her vakit göz önünde, fark edilecek Eğitimci kimliği ile üçüncü kitabını siz sevgili okurlarla buluşturmakta.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com