Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kocadağ'dan mülteci kampında empati eğitimi

Kocadağ'dan mülteci kampında empati eğitimi

Akçakale sınırındaki Suriyeli Mültecilerin bulunduğu kampta Eğitimci-Yazar Niyazi Kocadağ tarafından yaklaşık 300 güvenlik görevlisine 3 gün süreyle eğitim verildi.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2013 Salı 10:51
Kocadağ'dan mülteci kampında empati eğitimi

3 gün süren ve 300 güvenlik görevlisinin aldığı eğitimde Halkla ilişkiler, Beden dili ve Empati konuları üzerinde duruldu.

Konuyla ilgili Açıklama Yapan Eğitimci-Yazar Niyazi Kocadağ buraya Gap Güvenlik firması sahibi Orhan Şahin bey’in daveti üzerine geldim.

Güvenlik görevlisi arkadaşlara görevlerine başlamadan öncede eğitim vermiştik. Üzerinden bir yıl geçti tekrar buradayız. Bizden başka sığınacak yeri olmayan ülkemize sığınmış olan Müslüman Suriye halkının güvenliğini sağlayan arkadaşlarımıza Halkla ilişkiler, empati ve Beden dili konularında eğitim verdik, Onlara insanlarla kurdukları diyaloglarda yapılması gereken davranışlar ve tutumlarının çok önemli olduğu vurgulandı. Çadırkentteki insanların psikolojilerinin gözünde tutularak hareket edilmesi gerektiği anlatıldı.

Eğitim sonunda Kocadağ, Duyarlılıklarından dolayı Gap güvenlik firması yetkilisi Orhan Şahin ve Ümit Özdemir’e teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vefalı Eğitim-Bir-Sen

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com