Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem KOÇ ORTAOKULU, ÇOCUK HAKLARINI PORTEKİZ’DE KONUŞTU

KOÇ ORTAOKULU, ÇOCUK HAKLARINI PORTEKİZ’DE KONUŞTU

AB ülkeleri ile AB’ye aday ülkelerin ortak olarak hazırladıkları projelerle adeta dünyanın sınırı ortadan kalkmış vaziyettedir.

Giriş Tarihi: 5 Kasım 2012 Pazartesi 21:30
KOÇ ORTAOKULU, ÇOCUK HAKLARINI PORTEKİZ’DE KONUŞTUBu örneklerden biri de İlimiz Şanlıurfa’da birçok okulun öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları projelerle Avrupa ülkelerine yaptıkları çalışma ziyaretleridir. Bu ziyaretler kapsamında proje ortakları olan ülkelerin birbirleriyle eğitim çalışmaları, eğitim materyalleri, eğitim sistemleri ve sosyo-kültürel alanlarda görüş alışverişinde bulunmalarıdır.

Hayat Boyu Öğrenme/Comenius Programı’’ Different Cultures,Different Ideas The same Human Rights inthe Voice Of Young Students’’ (Çocuk Hakları) konulu proje kapsamında Portekiz.İtalya,Polonya ve Türkiye den Şanlıurfa Koç Ortaokulu’nun ortak yürüttüğü projenin ilk çalışma toplantısı 15-20 Ekim tarihleri arasında ortak ülkelerin katılımı ile Portekiz de gerçekleştirildi.Portekiz/ Barreıro Escola Secundaria de Casquilhos okulunun ev sahipliğinde Koç Ortaokulu Müdürü Zülküf ALMAZ, 5 kişilik Proje ekibi ile gerçekleştirilen çalışma ziyaretinin çok verimli geçtiğini ve olumlu izlenimlerle yurda döndüklerini, ülkemiz ile ortak olduğumuz diğer ülkelerle Çocuk Hakları ve Eğitim Öğretim ile ilgili farklılık ve benzerlikleri görme şansı bulduklarını dile getirdi.

Koç Ortaokulu bir sonraki çalışma ziyaretini İtalya’nın Bologna şehrine gerçekleştirecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com