Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kızılay'dan Kurban Bağışçılarına Teşekkür

Kızılay'dan Kurban Bağışçılarına Teşekkür

Giriş Tarihi: 18 Mart 2011 Cuma 10:16
Kızılay'dan Kurban Bağışçılarına Teşekkür

Türk Kızılay Derneği Şanlıurfa Şubesi yöneticileri, kurbanlık etinden hazırlanan bir kutu konserve kavurma ile birlikte teşekkür belgesi verdi.

Türk Kızılay Şanlıurfa Şubesi tarafından geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda "Kurbanımız Pakistan ile Kardeş Payı" kampanyasına Şanlıurfa’dan destek veren 13 kurban bağışçısına şube yetkilileri tarafından, teşekkür belgeleri teslim edildi.

 

Şube yetkilisi tarafından Kurban bağışçılarına Türk Kızılay’ının çalışmaları hakkında bilgi verildi. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Şanlıurfa Kızılay Şube Başkanı Abdulkadir Canpolat   Kurbanımız Pakistan ile Kardeş Payı” kampanyasında il merkezinde 13 hisse bağış toplanmıştır. Uzun süredir faaliyeti bulunmayan şubemiz yeni yönetim değişimiyle bu ilk kampanyasında önemli bir sınav vermiştir. Bu mukaddes görevi yürütmenin sorumluluğuyla, kampanyaya bağışta bulunanlara kurumum adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

Canpolat “Türk Kızılay’ına bağışta bulunan ve hiçbir zaman yardımlarını esirgemeyen Şanlıurfa halkına teşekkür ederim. 1868 yılından beri hiç sönmeyen ve iyilik meşalesi olan Türk Kızılay’ının insanlar arasında hiçbir ayrım gözetmeden tüm dünyada ve ülkemizde insanlığa yaptığı hizmetlerle yoksulun umudu olmaya devam edecektir” diye konuştu.

 

Şube Başkanı Canpolat, bağışçılara geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda “Kurbanımız Pakistan ile Kardeş Payı” kampanyasına destek veren 13 kurban bağışçısına genel merkezden gönderilen teşekkür belgesi, kurbanlarının kesimini anlatan CD ve 800 gramlık konserve kavurmalarının bizzat adreslerine teslim edildiğini” belirtti.

 www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com