Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kızılay'da Uçkan ve İpek'e plaket

Kızılay'da Uçkan ve İpek'e plaket

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2010 Çarşamba 21:22
Kızılay'da Uçkan ve İpek'e plaket

Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Abdülkadir Canpolat ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından  Eczacı Neşet Uçkan ve Köşe Yazarı Naci İpek'e ‘Kızılay Fahri Başkanlık' ünvanı plaket  törenine katıldı.

Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Abdülkadir Canpolat Yönetim Kurulu Üyeleriyle aldıkları karar ile Kızılay'a yaptıkları katkılar ve desteklerinden dolayı Eczacı Neşet Uçkan ve Naci İpek'e düzenledikleri töreni ile Fahri Başkanlık ünvanı ve teşekkür plaket takdim ettiler.

 ‘Vakıf İnsanı' ödülüne layık görülen Kızılay Eski Yönetim Kurulu Üyesi Eczacı Neşet Uçkan ve Naci İpek plaketlerini Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan'ın elinden aldı.

Plaket töreninde bir konuşma yapan Vali Nuri Okutan Şanlıurfa'da yetişmiş bu iki değerli gönül insanına bu plaketi takdim ettiği için Kızılay Şanlıurfa Şubesi Başkanı Abdülkadir Canpolat'ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini kutladı. Vali Nuri Okutan Eczacı Neşet Uçkan ve Köşe Yazarı Naci İpek'e Kızılay'a verdikleri destekten dolayı da teşekkür etti. Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanı Abdülkadir Canpolat ise konuşmasında ‘Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile aldığımız kararda Sayın Neşet Uçkan ve Naci İpek'e Kızılay'a verdikleri desteklerden dolayı bir teşekkür plaketi ve Fahri Başkanlık ünvanı verme kararı almıştık. Sayın Neşet Uçkan ve Naci İpek'in geçtiğimiz dönemlerde Kızılay'a çok olumlu katkıları olmuştu. Halada destekleri devam ediyor. Bu iki değerli insana bizlere verdikleri desteklerden ve sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz' dedi.

Kızılay Şanlıurfa Şubesindeki Plaket törenine Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan'ın yanı sıra , Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Okutan daha sonra Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanlığı hizmet binasını gezdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com