Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kızılay Şanlıurfa Şubesi'nde görev dağılımı

Kızılay Şanlıurfa Şubesi'nde görev dağılımı

Kızılay Şanlıurfa Şubesi'nde görev dağılımı yapıldı.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2013 Pazartesi 14:19
Kızılay Şanlıurfa Şubesi'nde görev dağılımı

Geçtiğimiz 10 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilen Kızılay Şanlıurfa Şubesi Olağan Genel Kurulu sonrasında yeniden seçilen Yeni Yönetim Kurulu, seçim sonrası yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında, aralarında görev dağılımı yaptılar. Kızılay Şanlıurfa Şubesi Yeni Yönetim Kurulunun ilk toplantısında oy birliği ile Başkan,   Av. Ahmet Elçi, Başkan Yardımcısı M. Talat Akay, Genel Sekreter Şahban Kılıç, Sekreter Yardımcısı Neşet Uçkan, Muhasip Fehmi Çakır, Veznedar Celal Sade, Üye Ahmet Hamdi İnan’ dan oluştu.

Kızılay Şanlıurfa Şube Başkanlığına seçilen Ahmet Elçi, şu açıklamalarda bulundu;  “Olağan Kongrenin ardından yönetim Kurulu üyelerimizin görevlerini belirlemek ve çalışmalarımıza yön vererek Kızılay’ın layık olduğu sevilere getirme azmi ve çabasını içerisindeyiz.Bu anlamda 142 yıldır hizmet eden Türk Kızılay Derneği'nin bugün dünyanın her tarafında yardıma muhtaç olan kişilerin dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın hizmet ettiğini belirtti.Kızılay Şanlıurfa Şubesi olarak imkânları dâhilinde ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

Ayrıca, “Türk Kızılay’ına yapmış olduğu katkılardan ve tüm çalışmaları yakından bizzat takip ederek, Kızılay Derneğimizin daha iyi yerlere gelmesine çalışan, Sayın Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a da sonsuz minnet duygularımızla teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com