Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kızılay Batman Şubesi öğretmenler gününü kutladı

Kızılay Batman Şubesi öğretmenler gününü kutladı

'24 Kasım Öğretmenler Günü' nedeniyle öğretmenlere gül takdim eden Kızılay Batman Şubesi, konuyla ilgili bir mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 24 Kasım 2015 Salı 10:32
Kızılay Batman Şubesi öğretmenler gününü kutladı

‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle öğretmenlere gül takdim eden Kızılay Batman Şubesi, konuyla ilgili bir mesaj yayımladı.

Kızılay Batman Şubesi görevlileri okullara giderek öğretmenlere ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayıp gül verdi. Kızılay Batman Şube Başkanı Sabahattin Tezdiğ, öğretmenler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Öğretmenlerin, kutsal bir mesleğin seçkin temsilcileri olduğunu ifade eden Tezdiğ, “Yarınımız onlara emanettir. Bizler için dünün Türkiye’sini inşa etmiş, bugün için var gücüyle çalışan ve gelecek için de gece gündüz demeden düşünen, sevgi dilini ilke edinmiş bir anlayışla hareket eden gönül insanlarıdır. Öğretmenlerimizi sadece 24 Kasım'da değil her an hatırlamamız gerekir. Unutmayalım ki bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük emek öğretmenlerimize aittir.” dedi.

Tezdiğ, “Öğretici kimliğiyle yeni kuşaklara kendilerini anlatabilmeyi öğreten, kişiliklerinin oluşmasına ve gelişmesine yardımcı olan öğretmenlik mesleği, en onurlu mesleklerden biridir. Bu yüce görev dolayısıyla toplumların yaşamında öğretmenlerimiz her zaman özel ve saygın bir konum edinmişlerdir. Bu düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.” şeklinde konuştu.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com