Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Kitaplarını Suriyeliler için imzaladı

Kitaplarını Suriyeliler için imzaladı

Şair yazar Yasemin Küçüközkan ile Gazeteci Yazar Arif Toprak Urfa’da Kelepir kitapevinde düzenlenen imza günü ile kitaplarını Suriyeliler için imzaladı.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2014 Pazartesi 16:18
Kitaplarını Suriyeliler için imzaladı

Yazarların deneme, roman ve şiir kitapları kitapseverler ve okuyucuları ile buluştuğu imza töreninden elde edilen gelir Suriye’deki iç savaş ve kargaşadan dolayı ülkemize sığınan Türkmenlere, Kürtlere ve Araplara verileceği öğrenildi. Çok sayıda okuyucunun katıldığı imza gününde renkli görüntüler oluştu.

İmza gününde bir açıklama yapan Yasemin Küçüközkan "yoksulluk ve açlık kış mevsiminde kendini daha fazla hissettiriyor, ayırım yapmadan yardıma ihtiyacı olanlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, bu vesileyle imza günü düzenledik, herkes elinden geldiğince dilinin döndüğünce bir şeyler yapmalı" diye konuştu.

 

Arif Toprak ise herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ederek imza gününe gelip destek veren okurlara teşekkür etti. Bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi.

Yazarlar; “Bu etkinliğe destek veren kaldırım ve kesit yayınları sahibi Sayın Sadettin Bayrak’a, Kelepir Kitapevi sahibi Mustafa Karataş’a, imza gününe gelen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” dediler.

 

Yazarların eserleri şöyle:

Hüzünbaz Sevgiliye Mektuplar-Denemeler

Belki Bir Gün - Denemeler

Odam Aşk Mezarlığı - şiirler

Kavgamızın Ezgisi - Roman

İşkencede Doğmak - Roman

Kuyu - Roman

Ben Aslen Yalnızım – Denemeler-Şiirler

Aşka Yolculuk-Denemeler

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com