Advert
Advert
Advert

"KÂİNAT KUR’AN’I OKUYOR" SERGİSİ AÇILDI

Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi “Kâinat Kur’an’ı Okuyor” adlı bir sergi açtı.Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ilköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğrencileri Kâinat ve Kuran’ı buluşturarak bir sergi düzenlediler.

Açılışa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman ELMALI, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin TUNÇBİLEK fakülte dekan yardımcıları ve pek çok öğretim elemanı katıldı. Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil MUTLU’NUN da açılışına katıldığı sergide 35 eser sergileniyor.

20. Yıl etkinlikleri kapsamında öğrencilerin katılımıyla yapılacak her türlü etkinliği önemsediklerini belirten Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, sergiyi çok beğendiğini söyledi.

Medya ve İletişim Dersi kapsamında öğrencilere rehberlik ederek bir sergi hazırlamalarını teşvik eden Yrd. Doç. Dr. Mahmut Öztürk, açılış programında yaptığı açıklamada gayelerinin öğrencileri üretime teşvik etmek olduğunu, bu sergide ise özel olarak öğrencilerin Kur’an’ı ve Kâinatı birlikte algılamalarını istediklerini belirtti.

Sergi Çarşamba günü akşamına kadar Merkezi Kafeteryada açık tutulacak, daha sonra farklı yerlerde tekrar sergilenecektir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu