Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat "KÂİNAT KUR’AN’I OKUYOR" SERGİSİ AÇILDI

"KÂİNAT KUR’AN’I OKUYOR" SERGİSİ AÇILDI

Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi “Kâinat Kur’an’ı Okuyor” adlı bir sergi açtı.

Giriş Tarihi: 26 Aralık 2012 Çarşamba 12:19Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ilköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğrencileri Kâinat ve Kuran’ı buluşturarak bir sergi düzenlediler.

Açılışa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman ELMALI, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin TUNÇBİLEK fakülte dekan yardımcıları ve pek çok öğretim elemanı katıldı. Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Halil MUTLU’NUN da açılışına katıldığı sergide 35 eser sergileniyor.

20. Yıl etkinlikleri kapsamında öğrencilerin katılımıyla yapılacak her türlü etkinliği önemsediklerini belirten Prof. Dr. İbrahim Halil Mutlu, sergiyi çok beğendiğini söyledi.

Medya ve İletişim Dersi kapsamında öğrencilere rehberlik ederek bir sergi hazırlamalarını teşvik eden Yrd. Doç. Dr. Mahmut Öztürk, açılış programında yaptığı açıklamada gayelerinin öğrencileri üretime teşvik etmek olduğunu, bu sergide ise özel olarak öğrencilerin Kur’an’ı ve Kâinatı birlikte algılamalarını istediklerini belirtti.

Sergi Çarşamba günü akşamına kadar Merkezi Kafeteryada açık tutulacak, daha sonra farklı yerlerde tekrar sergilenecektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com