Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Kimsesiz Çocuklardan Gaziler ve Şehit Derneğine ziyaret

Kimsesiz Çocuklardan Gaziler ve Şehit Derneğine ziyaret

Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi ve Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan kimsesiz çocuklar Türkiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Dernek Başkanlığını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2014 Çarşamba 17:08
Kimsesiz Çocuklardan Gaziler ve Şehit Derneğine ziyaret

19 Eylül Şehit ve Gaziler günü olması dolayısıyla Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi ve Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde kalan kimsesiz çocuklar Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanlığını ziyaret etti. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz,”19 Eylül Gaziler Günü Dolaysıyla Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Bağlı Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sayın Naci Yılmaz ve Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Çocuklar Bizleri ziyarete gelmişler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı Şehit Aileler ve Gazilerim adına çok teşekkür ederim. Biz dernek olarak burada şehit ailelerimizle, gazilerimizle hep birlikte bir araya geliyoruz. Birbirimizin dertleri, tasaları, üzüntüleri kederleri, onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birbirimizin elinden tutarak acılarımızı hafifletmeye çalışıyoruz. Sizin gibi böyle küçüğünden büyüğüne kimler gelirse de onları da burada ağırlamaktan çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Burada farklı bir ruh var. Bizler sizleri ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden şunu istiyoruz, şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Onlar ne için hayatlarını feda ettiler? Bizler için. Bizlerin rahat ve huzurlu olabilmesi için onlar canlarını feda ettiler. Geride kimleri bıraktılar? Annelerini, babalarını. Bazıları çocuklarını eşlerini bıraktı” dedi.
Türkiye Muharip Gaziler Şanlıurfa Şube Başkanı Hasan Arslan ise, “Yapılan bu ziyaretten çok memnun olduk. İnşallah bu çocuklarımız gelecekte çok iyi yerlerde olur. Bizler yarış bayrağını bu çocuklara bırakmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz” şeklinde ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com