Advert
Advert
Advert

Kimsesiz çocuklara 'yardım eli'

Ceylanpınar Belediyesinin düzenlediği ‘’YARDIM ELİ’’ etkinliği; Merkez dışı mahallesi büyükçaylı öğretmen yasemin elibol ilk öğretim okulu ve Ceylanpınar’da bulunan telhamut çadır kente bulunan yetim çocuklara mont, ayakkabı ve oyuncaklar dağıtarak kimsesizlere kimsesiz olmaya devam ediyor.

Kimsesiz çocuklara 'yardım eli'
Kimsesiz çocuklara 'yardım eli'

Şafak SAĞ/CEYLANPINAR

Ceylanpınar Eski Belediye Başkanı Mehmet Atilla, Belediye Başkan vekilli Cuma Budak ve çok sayıda belediye meclis üyeleri ilk olarak büyükçaylı öğretmen yasemin elibol ilk öğretim okuluna gidilerek öğrencilerle bir araya geldiler.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek mont, ayakkabı ve oyuncaklar verildi. Ceylanpınar Belediyesinin yaptığı yardım’dan dolayı emeği geçen başta Belediye Başkanı Menderes Atilla olmak üzere tüm belediye birim amirlerine ve personeline eğitim veren öğretmenler teşekkür etti.

Yardım Eli'nin İkinci Durağı Suriyeli Yetimler Oldu Ceylanpınar Belediye başkanlığınca devam ettirilen yardımlar sürdürülerek Tel hamut çadır kente, Ceylanpınar geçmiş dönem Belediye Başkanı Mehmet Atilla, Belediye Başkan vekilli Cuma Budak, belediye meclis üyeleri çadır kente tespit edilen Suriyeli yetim çocukların ihtiyaçlarını karşıladılar.

Suriyeli çocuklara yapılan yardımda çocukların yüzünü güldürüp sevindiren Ceylanpınar Eski Belediye Başkanı Mehmet Atilla’yı öperek teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kara     2015-01-01 Savaş mağdurlarına yardımcı olan müslümanlardan Allah razı olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!