Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kimsesiz çocuklara 'yardım eli'

Kimsesiz çocuklara 'yardım eli'

Ceylanpınar Belediyesinin düzenlediği ‘’YARDIM ELİ’’ etkinliği; Merkez dışı mahallesi büyükçaylı öğretmen yasemin elibol ilk öğretim okulu ve Ceylanpınar’da bulunan telhamut çadır kente bulunan yetim çocuklara mont, ayakkabı ve oyuncaklar dağıtarak kimsesizlere kimsesiz olmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2014 Çarşamba 18:40
Kimsesiz çocuklara 'yardım eli'

Şafak SAĞ/CEYLANPINAR

Ceylanpınar Eski Belediye Başkanı Mehmet Atilla, Belediye Başkan vekilli Cuma Budak ve çok sayıda belediye meclis üyeleri ilk olarak büyükçaylı öğretmen yasemin elibol ilk öğretim okuluna gidilerek öğrencilerle bir araya geldiler.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek mont, ayakkabı ve oyuncaklar verildi. Ceylanpınar Belediyesinin yaptığı yardım’dan dolayı emeği geçen başta Belediye Başkanı Menderes Atilla olmak üzere tüm belediye birim amirlerine ve personeline eğitim veren öğretmenler teşekkür etti.

Yardım Eli'nin İkinci Durağı Suriyeli Yetimler Oldu Ceylanpınar Belediye başkanlığınca devam ettirilen yardımlar sürdürülerek Tel hamut çadır kente, Ceylanpınar geçmiş dönem Belediye Başkanı Mehmet Atilla, Belediye Başkan vekilli Cuma Budak, belediye meclis üyeleri çadır kente tespit edilen Suriyeli yetim çocukların ihtiyaçlarını karşıladılar.

Suriyeli çocuklara yapılan yardımda çocukların yüzünü güldürüp sevindiren Ceylanpınar Eski Belediye Başkanı Mehmet Atilla’yı öperek teşekkür ettiler.

YORUMLAR
  • yorum2015-01-01 20:31:47Kara

    Savaş mağdurlarına yardımcı olan müslümanlardan Allah razı olsun

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com