Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kimse Yokmu Derneğinden İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye Ziyaret

Kimse Yokmu Derneğinden İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye Ziyaret

Kimse Yok mu Derneği Şanlıurfa Başkanı Fevzi Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ’yi makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2013 Cuma 14:23
Kimse Yokmu Derneğinden İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye Ziyaret


Ziyarete Kimse Yok mu Derneği Şanlıurfa Başkanı Fevzi Şahin’in yanı sıra İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Süngü  de eşlik ederek Dernek çalışmaları ve yetimler ile ilgili yaptıkları kampanya hakkında gerekli bilgiyi vererek kendilerine destek olunmasını istedi.
Ziyaret ile ilgi bir açıklama yapan Kimse Yok mu Derneği Şanlıurfa Başkanı Fevzi ŞAHİN “Dernek olarak planladığımız bu kampanyada dünyadaki yetim çocukların eğitim, gıda, giyim ve kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanarak mağduriyetlerinin en aza indirilmesi amaçlanırken; aynı zamanda yetimhane yapımı ve yetimhane koşullarının iyileştirilmesiyle de yetimlerin hayat şartlarının iyileştirilmesini hedefleniyoruz. Bu vesileyle İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Metin İLCİ’yi hem ziyaret ettik hem kampanya hakkında bilgi verdik. ”dedi.
Kimse Yok mu Derneği Şanlıurfa Başkanı Fevzi ŞAHİN’in ziyaretinden duyduğu memnuiyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ ise yaptığı açıklamada “ Kimse Yok Mu, hayırsever ve gönüllülerin destekleriyle proje kapsamında yetimhanelerin yeniden yapılması, yetimhane koşullarının iyileştirilerek tamir ve bakımının yanında yetimlerin her türlü sosyal etkinlik ihtiyaçlarını karşılayacak bir kampanyayı kurum olarak desteklemekten çok memnun oluruz. Dünyada ve ülkemizde anne ve babasını çeşitli nedenlerden dolayı kaybetmiş milyonlarca yetim çocuk var. Şanslı olan yetimlerin bir kısmı yakınlarının yanında ve yetimhanelerde hayatlarını sürdürürken diğer bir kısmı uygunsuz koşullarda hatta sokaklarda hayat mücadelesi veriyor bu insan olan herkesi ilgilendiren ve yaralayan bir durumdur. İnsanca yaşamak bu çocukların da en temel hakkıdır. O açıdan Kimse yok mu derneğinin bu çalışmalarından dolayı kutluyor, yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum”. dedi.
Ziyaret sonunda Kimse Yok mu Derneği Başkanı Fevzi Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ’ ye Yetimler ile ilgili olan kampanyayı anlatan broşür ve kitapçığı takdim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Artık E-devletten Alabileceksiniz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com