Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Kiğılı’dan Yenisu Köyü Öğrencilerine Jest

Kiğılı’dan Yenisu Köyü Öğrencilerine Jest

Yenisu Köyü İlköğretim Okulu Öğretmeni Aynur Demir’in girişimleri sonucunda Kiğılı Firmasınca Yenisu Köyü İlkokulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere giyim yardımında bulunuldu.

Giriş Tarihi: 21 Şubat 2014 Cuma 21:20
Kiğılı’dan Yenisu Köyü Öğrencilerine Jest


Giyim malzemelerinin dağıtımına İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Kiğılı Firması Doğu Anadolu ve Güneydoğu Bölge Müdürü Faruk Üzmen ve Yenisu köyü İlköğretim Okulu Öğretmeni Aynur Demir ve öğrenciler katıldı.
Aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanvekili olan ve Kiğılı Şirketler Grubu sahibi olan Abdullah Kiğılı’nın talimatları doğrultusunda böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Kiğılı Firması Doğu ve Güneydoğu Bölge Müdürü Faruk Üzmen, Sayın Abdullah Kiğılı’nın tüm öğrencilerimize ve Yenisu Köyü sakinlerine selamlarını getirdiklerini ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise “ Yenisu Köyü Öğretmenimizin Öğrencileri için atmış olduğu bir e-mail dikkate alan Kiğılı Şirketler Grubu Başkanı Sayın Abdullah Kiğılı’ya bu örnek davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye’ nin öğrenci sayısı bakımından en büyük 4. ili olan Şanlıurfa’mıza Kiğılı Şirketler Grubu olarak derslik açığımızın giderilmesi noktasında Kiğılı Ailesinden bir okul yapılması konusunda desteklerini bekliyoruz. “ dedi.
Daha sonra gönderilen giyim malzemeleri ihtiyaç sahibi öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Kiğılı Firması Doğu Anadolu ve Güneydoğu Bölge Müdürü Faruk Üzmen tarafından dağıtıldı.
Giyim malzemelerini alan 65 öğrencinin mutlulukları gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com