Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Keşanlı İşadamlar Şanlıurfa'da 'Doğu- Batı Tek Nefes' dediler

Keşanlı İşadamlar Şanlıurfa'da 'Doğu- Batı Tek Nefes' dediler

Keşan Yönetici İş Adamları Derneği (KEŞİYAD) yöneticileri ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu Şanlıurfa Ticaret Borsası’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 18 Temmuz 2012 Çarşamba 16:15
Keşanlı İşadamlar Şanlıurfa'da 'Doğu- Batı Tek Nefes' dediler

Keşan Yönetici İş Adamları Derneği (KEŞİYAD) yöneticileri; Alpaslan Özkan ve Cengiz Topal ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu “Doğu- Batı Tek Nefes” Projesi kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muzaffer Satış’ı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Satış, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Şanlıurfa’nın tarımın yapıldığı ilk yer olduğunu hatırlatan Satış, “Doğu- Batı Tek Nefes” projesi takdire şayan bir proje. Yıllardır kardeşçe yaşıyoruz. Edirne ve Şanlıurfa arasında hiçbir fark yok.” diye konuştu. 

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ise projeyi anlatmak için Şanlıurfa’daki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini ifade ederek amaçlarının Şanlıurfa ve Keşan iş adamlarını bir çatı altında toplamak olduğunu söyledi. Tüm Türkiye’ye  “Birlikte Güçlüyüz”  mesajını vermek istediklerini aktaran Helvacıoğlu, “Birlikten rahmet doğar felsefesini bu şekilde yaşatmalıyız. Şanlıurfa ve Keşan İş adamlarını İstanbul Feshane’de bir araya getirerek fuarlar dışında da ortak stand açmasını sağlayacağız. İki şehrin tanıtımı açısından ortak projeler gerçekleştirmek istiyoruz. Hatta bu projenin adı da” KEŞANLI” olabilir.” dedi. 
www.balikligol.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Sade Petrol’dan LPG kampanyası

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com