Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Keşanlı Ali Destanı gösterisi-VİDEO

Keşanlı Ali Destanı gösterisi-VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Belediyesi Şehir Tiyatro Grubu tarafından ‘Keşanlı Ali Destanı’ adlı sahnelenen tiyatro oyununu izledi.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2014 Pazar 18:57
Keşanlı Ali Destanı gösterisi-VİDEO


Keşanlı Ali Destanı adlı oyunu izleyen AK Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, oyunun sonunda sahneye çıkarak oyuncuları tek tek tebrik ederek, keyifli bir akşam yaşattıkları için tiyatro sanatçılarına teşekkür etti. Sizlerin teveccühü ile Büyükşehir Belediye Başkanı olacağını ifade eden Celalettin Güvenç, “Birçok yerde ifade ediyorum biz emeğe saygı duyuyoruz. Her türlü emeğe ve alın terine sonsuz saygımız var. Emeğin teminatı biziz. İnşallah Belediye Başkanı olduğumuzda da alın teriyle çalışan üreten herkese, kültürde, sanatta, temizlik işlerinde, çarşıda, pazarda, park yerinde çalışan herkese sahip çıkacağız, saygı duyacağız.
Belediyede çalışan işçilerin işten çıkarılacağı dedikodusu ortaya atılmasından dolayı Belediye çalışanlarına seslenen Celalettin Güvenç, “ Yapılanlar çirkindir bunu açık bir şekilde deklare ediyorum bütün Şanlıurfa’nın önünde.  Allah nasip ederde Başkan olursak namusuyla çalışan, üreten herkesin teminatı AK Partili Belediye olacaktır. Herkese saygı sunuyorum. Allah Şanlıurfa’nın yolunu açık etsin” dedi.
Tiyatro severlerden yoğun ilgiyle izlediği Tiyatro oyunun ardından seyircileri selamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu yönetmeni Abdulkadir Kırıcı, imkân verilmesi durumunda gençlerin neler yapabileceğini ispatladıklarını belirterek, “Umudumuz şudur ki; Sayın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Celalettin Güvenç teşrif ettiler. İnşallah seçimleri kazanmasıyla birlikte ekibimiz ve sanat adına Başkanımızdan çok şey bekliyoruz. Çok şey umut ediyoruz. Çünkü bir memleketin kalkınmışlığı sosyokültürel yapısıyla ölçülür” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com