Advert
Advert
Advert

Kenan Doğulu konseri ayağınıza gelsin

Kenan Doğulu konseri ayağınıza gelsin
Kenan Doğulu konseri ayağınıza gelsin

Gnçtrkclllilerin 11 günde 14 il için verdikleri oylar, Turkcell organizasyonuyla gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserlerinin hangi Anadolu illerinde  yapılacağını belirledi. gnçtrkcll ayrıcalığıyla ücretsiz izlenebilecek 8 konserin ilki 1 Ekim Cuma günü İstanbulda düzenlenecek.

Türkiyenin gençlik kulübü gnçtrkcll, Ekim ayında gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserleri serisinin hangi illerde yapılacağını üyelerinin talepleri doğrultusunda belirledi. 8-19 Eylül tarihleri arasında internetten ve SMS yoluyla 14 il için yapılan oylamaya,gnctrkcllliler 500 binden oy attı.

Gençlerden en çok oy alan il 85 bin oy ile Adanaolurken, konser yapılacak diğer iller, aldıkları oy sırasına göre; Bursa (66 bin oy), Trabzon (65 bin oy), Gaziantep (44 bin oy), Konya (43 bin oy), İzmir (41 bin oy) , Ankara (40 bin oy) oldu.

İnternetten ve SMS yoluyla oy kullanarak gnçtrkcllliler tarafından belirlenen iller, hem Kenan Doğulunun şarkılarıyla hem de DJ performansları ve gnçtrkcllin sürpriz eğlenceleriyle hareketlenecek. Kenan Doğuluyla coşturacak konserler serisi; 1 Ekim Cuma günü İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arenadaki açılış konseriyle başlayacak, İzmir, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana ve Ankarada konserlerin ardından 17 Ekim Pazar günü düzenlenecek Konya konseriyle sona erecek.

Konser biletleri gnçtrkcllden!

Gerek avantajlı tarife ve kampanyaları gerekse sunduğu sürpriz fırsatlarla üyelerine İyi ki gnçtrkcllliyim! dedirten Türkiyenin gençlik kulübü, konser yapılacak illeri tercih etme fırsatının yanında gnçtrkclllilere ücretsiz davetiye ayrıcalığı da sunuyor.

20TLlik ve üzeri konuşma kartı alan Hazır Kartlı gnçtrkcllliler 2 kişilik, Hazır Kartlı Turkcellliler de 1 kişilik davetiye kazanıyor. Faturalı hat sahibi gnçtrkcllliler 2 ve Faturalı hat sahibi Turkcellliler ise ek bir işlem yapmadan 1 kişilik davetiye alma hakkına sahip oluyor. Ayrıca yeni Turkcell hat alanlar, cep telefon numarasını Turkcelle taşıyanlar,Turkcell 3G VINN satın alanlar ve Türkiyenin ilk ve tek lokasyon tabanlı sosyal paylaşım paltformu gezenzi.coma 3 arkadaşını getirenler de 2 kişilik davetiye hakkı elde ediyor.

Davetiyeleri Turkcell İletişim Merkezlerinden alabilmek mümkün.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdullah     2015-03-19 GERÇEKLERİ YAZDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!