Advert
Advert
Advert

Kaymakam Eyüp Özdemir Hilvan'a veda etti

ŞANLIURFA/ Hilvan Kaymakamı Eyüp Özdemir, 8 aylık görev süresinin ardından Hilvan İlçesi'nden ayrıldı.

Kaymakam Eyüp Özdemir Hilvan'a veda etti
Kaymakam Eyüp Özdemir Hilvan'a veda etti admin


Geçtiğimiz Ağustos Ayı'nda Resmi Gazete'de yayınlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Erzurum Karayazı kaymakamlığına atanana Özdemir için, veda programı düzenlendi. 
Hilvan Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programa, Hilvan'da görev yapan yargı mensupları, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları,  kanaat önderleri ile kırsal ve merkez mahalle muhtarlarıyla beraber kurum amirleri katıldı.
Düzenlenen veda programında konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, idareci halkla kucaklaştığı zaman, insanlar daha çok devlete bağlılık gösterir. Bu bir kaymakam ya da belediye başkanı da olabilir veya  başka bir kurum idarecisi olabilir fark etmez. İlçemizde kısa bir süre görev yapmasına rağmen halkla devlet arasında çok önemli bir köprü ve kaynaştırıcı ilişkiler kuran kaymakamımıza çok teşekkür eder, yeni görev yerinde kendilerine başarılar dilerim dedi.

Hilvan halkının her kesimiyle iyi ilişkiler içinde olduğunu, hiçbir siyasi ve sosyal fark gözetmeksizin eşit mesafede yaklaşarak eşit bir şekilde hizmet yaptığını ifade eden Kaymakam Özdemir, çalışma süresi içerisinde bütün mesai arkadaşları ve kurumlarla bütünleyici çalışma içinde olduklarını söyleyip teşekkür etti.

Kaymakam Özdemir, Erzurum'un Karayazı İlçesi'ne hem kaymakamlık görevini hem de kayyum olarak belediye başkanlığı görevini yürütecek.

Hilvan Kaymakamı Eyüp Özdemir Kaymakam Eyüp Özdemir Eyüp Özdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı