Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kayıtlar Ücretsiz

Kayıtlar Ücretsiz

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2010 Cumartesi 22:14
Kayıtlar Ücretsiz

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Kültür ve Sanat Merkezinde tiyatro, gitar, saz,bağlama, erbana, ritim, halk oyunları, koro, fotoğraf, desen ve resim  ve iç mimarlık kursları devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Şeyhmus Çakırtaş'tan alınan bilgilere göre  kurslara kayıt yapmak için müracaat etmek yeterli. Halen süren kurslara yaz programı uygulanıyor. Yetişkinlere haftanın belirli günleri, çocuklara ise haftada üç  gün müzik eğitimi verilirken, diğer kurslar ise kursiyerlerin şartlarına göre şekilleniyor.

Yaz mevsimi boyunca özellikle resim ve desen çalışmaları devam edecek, sınavlara hazırlanan öğrenciler kurslardan ücretsiz faydalanacak.

Kurslara daha fazla öğrenci beklediklerini belirten Çakırtaş;  " Bir çok alanda ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarımız mevcut.Özellikle yeteneklerini keşfetmek, ilerletmek isteyen çocukları, gençleri kurslara bekliyoruz. Bir çok kişi kurslarımız sayesinde gitar çalmayı, ritim tutmayı öğrendi. Bizler bunu daha da ilerletmek için çabalıyoruz. Viranşehir bir kültür ve sanat kenti olana kadar çabamız devam edecek." dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com