Advert
Advert
Advert

Kayıtlar Ücretsiz

Kayıtlar Ücretsiz
Kayıtlar Ücretsiz

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde Kültür ve Sanat Merkezinde tiyatro, gitar, saz,bağlama, erbana, ritim, halk oyunları, koro, fotoğraf, desen ve resim  ve iç mimarlık kursları devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Sorumlusu Şeyhmus Çakırtaş'tan alınan bilgilere göre  kurslara kayıt yapmak için müracaat etmek yeterli. Halen süren kurslara yaz programı uygulanıyor. Yetişkinlere haftanın belirli günleri, çocuklara ise haftada üç  gün müzik eğitimi verilirken, diğer kurslar ise kursiyerlerin şartlarına göre şekilleniyor.

Yaz mevsimi boyunca özellikle resim ve desen çalışmaları devam edecek, sınavlara hazırlanan öğrenciler kurslardan ücretsiz faydalanacak.

Kurslara daha fazla öğrenci beklediklerini belirten Çakırtaş;  " Bir çok alanda ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarımız mevcut.Özellikle yeteneklerini keşfetmek, ilerletmek isteyen çocukları, gençleri kurslara bekliyoruz. Bir çok kişi kurslarımız sayesinde gitar çalmayı, ritim tutmayı öğrendi. Bizler bunu daha da ilerletmek için çabalıyoruz. Viranşehir bir kültür ve sanat kenti olana kadar çabamız devam edecek." dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle