Advert
Advert
Advert

Kayıp gencin ailesi müjdeli haber bekliyor (VİDEOLU)

Altı gündür kızarak evden kaçan oğullarını bekleyen gözü yaşlı Çiftçi ailesi, kayıp çocuklarından gelecek müjdeli haberi bekliyor.

Kayıp gencin ailesi müjdeli haber bekliyor (VİDEOLU)
Kayıp gencin ailesi müjdeli haber bekliyor (VİDEOLU)Günlerdir geceleri bile uyuyamayan gözü yaşlı Çiftçi ailesi, altı gündür ailesinden kaçarak ortalıktan kaybolan çocuklarından gelecek müjdeli bir haber bekliyor.
En son altı gün önce eve gelen Ali Çiftçi (22), ailesiyle tartıştıktan sonra bir daha eve dönmedi. Kayıp için karakola başvuran aile, görenlerin kendilerine telefonla ulaşmasını bekliyor.
Gelecek bir müjdeli haber bekleyen anne Fatma Çiftçi, “Akşam eve geldi yemeğini yedikten sonra babasıyla biraz tartıştı. Daha sonra kızarak evden çıktı. Biraz para istedi dedi ki ‘gidip seyyar arabamın tekerleğini yapacağım’ onu da yapamadan geri geldi. Sonra evden çıkıp bir daha da geri gelmedi. Telefon numarasını birkaç kez aramamıza rağmen telefonunu kaldırmadı sonra telefonunu da kapattı. Şimdi ulaşamıyoruz. Onu gören varsa Allah rızası için bize haber versin.” diye konuştu.
Oğlunun bulunması için karakola başvurduğunu belirten baba Kemal Çiftçi ise oğlunun geri gelmesini beklediklerini, bulanların ise Allah rızası için 0541 562 10 72 numaralı telefonu aramalarını istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle