Advert
Advert
Advert

Kayhan'da aday adaylığını açıkladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında basın danışmanlığı görevini sürdüren Kayhan Müslüm İnan AK Parti'den Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Kayhan'da aday adaylığını açıkladı
Kayhan'da aday adaylığını açıkladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımız Basın Müşaviri M.Kayhan İnan Ak Partiden Milletvekili Adaylığı İçin İstifa Etti..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Halk Şöyle Diyor     2015-02-12 Her zaman daha iyisini yapabiliriz anlayışı ile hareket ettiğini düşündüğüm yenilikçi,sadakatli,asil ve saygılı bir bürokrat. Listede üst sıraları zorlar.
Ali Ankara     2015-02-12 Çalışmayı ve çalışanı sever. Mütevazidir. Sadakatlidir. Bağlı olduğu görüşe ve temsil ettiği şehre sadakati borç bilir. Urfa için önemli bir isimdir. Listeye girmeyi hak eden isimlerin başında geliyor.
Yaşar Yaşamaz     2015-02-12 Zamanında verilmiş bir karar. Önemli bir bürokrattır. Şanlıurfayı Ankara'da çok iyi temsil etti. Güleryüzlü ve mütevazi bir karaktere sahip.Parti Genel Merkezinin bu kadar emek veren bir insanı bu pozisyonda değerlendirmesi gerekir. Hayırlı olsun.
Güncel Yağız     2015-02-12 AKP ve Şanlıurfa şehri için çok önemli bir değerdir. Bağlı olduğu düşünce için savaşır. Urfa halkı içinde önemli birisidir. Elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışır her zaman.Urfaya hayırlı olsun.
akplı     2015-02-11 hayırlı uğurlu olsun çok çalışkan bir insan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!