Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Kaya: Vergilerin Önemi Çok büyük

Kaya: Vergilerin Önemi Çok büyük

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, vergilerin ülke ekonomilerinin temel taşı olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2014 Salı 12:27
Kaya: Vergilerin Önemi Çok büyük

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri, 25.Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek vergi haftası ve hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Maliye Bakanlığı ve bağlı birimleri tarafından verginin kalkınma ve ekonominin büyümesindeki işlevinin, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kazandırılması amacıyla geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Vergi Haftası'nın 25.’si çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu etkinlikler çerçevesinde; Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya,   vergilerin ülke ekonomisinin temel taşı olduğunu söyledi. Vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu vurgulayan Kaya,  verginin kalkınmanın temel taşı olduğunu huzurlu bir ülke olmanın yolunun tüm mükelleflerin vergisini zamanında ödemesiyle mümkün olabileceğini belirtti.

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemal Demir de kendilerini ağırladıkları için Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya teşekkürlerini sundu. 25.  Vergi Haftası etkinlikleri hakkında bilgi veren Cemal Demir, bu kapsamda vergi bilincini oluşturmak için çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirtti.

Gerçekleşen ziyarette; Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu Meclis Başkan Yardımcısı Ali Caz,  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve  Meclis Üyesi Bakır Paf hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

TKDK Modern Hayvancılığa Öncülük ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com