Advert
Advert

Kaya: Vergilerin Önemi Çok büyük

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, vergilerin ülke ekonomilerinin temel taşı olduğunu söyledi.

Kaya: Vergilerin Önemi Çok büyük
Kaya: Vergilerin Önemi Çok büyük

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri, 25.Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek vergi haftası ve hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Maliye Bakanlığı ve bağlı birimleri tarafından verginin kalkınma ve ekonominin büyümesindeki işlevinin, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kazandırılması amacıyla geleneksel olarak her yıl gerçekleştirilen Vergi Haftası'nın 25.’si çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu etkinlikler çerçevesinde; Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemal Demir ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürleri Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya,   vergilerin ülke ekonomisinin temel taşı olduğunu söyledi. Vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu vurgulayan Kaya,  verginin kalkınmanın temel taşı olduğunu huzurlu bir ülke olmanın yolunun tüm mükelleflerin vergisini zamanında ödemesiyle mümkün olabileceğini belirtti.

Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkan Vekili Cemal Demir de kendilerini ağırladıkları için Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’ya teşekkürlerini sundu. 25.  Vergi Haftası etkinlikleri hakkında bilgi veren Cemal Demir, bu kapsamda vergi bilincini oluşturmak için çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirtti.

Gerçekleşen ziyarette; Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu Meclis Başkan Yardımcısı Ali Caz,  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve  Meclis Üyesi Bakır Paf hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü
Urfa'ya hasta ziyaretine gelen kişiyi kan davalıları öldürdü öldürüldü
İşte Harran Üniversitesindeki öğrenci sayısı ve Urfa'daki öğrenci sayısı..
İşte Harran Üniversitesindeki öğrenci sayısı ve Urfa'daki öğrenci sayısı..