Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Kaya “Sağlık En Temel Haktır”

Kaya “Sağlık En Temel Haktır”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya; 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile yayınladığı mesajda; sağlıklı yaşamın insanın en temel hakkı olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2012 Çarşamba 11:56
Kaya “Sağlık En Temel Haktır”

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Kaya, sağlık hizmetinin doğuştan kazanılmış bir hak olduğuna dikkat çekerek sağlıklı yaşamın insanların vazgeçemeyeceği temel bir hak olduğunu söyledi.  Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanan reformların Şanlıurfa’da da uygulamaya konulduğunu vurgulayan Başkan Kaya, tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da vatandaşlara daha kaliteli hizmetin verilebilmesi için çeşitli çalışmaların yapıldığını ifade etti. Vatandaşların, doktorların ve diğer sağlık personellerinin karşılaştığı sorunların göz önünde bulundurulması gerektiğini de değinen Kaya; Sağlık çalışanlarının birikimleri ve eğitimleri ile insanları daha uzun ve daha iyi koşullarda yaşatmak ve sağlık sorunarını gidermek için çok büyük çaba sarf ettiklerini kaydetti. Kaya; “Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye dileğiyle tüm Sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eski Başhekim Hasan Karsen’e Plaket

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com